Windows Phone Marketplace otevřen pro vývojáře v České Republice


 

V tomto týdnu se vývojáři v České Republice dočkali slibovaného otevření Windows Phone Marketplace. Jedná se o krok, který umožní vyvíjet, testovat a publikovat aplikace pod liveid, které je umístěno v ČR a akceptuje kreditní karty, vydávané českým bankami. Jedná se o první krok k naplnění Marketplace aplikacemi před otevřením pro standardní uživatele – konzumenty.

Registrovat se jako vývojář je možné na portále http://create.msdn.com

Více informací o novinkách Windows Phone naleznete zde.

Ondra


Comments (8)

 1. Euphoric says:

  Otázka. Když si teď udělám účet a zaregistruji svůj telefon, budu moci testovat Mango aplikace, nebo budu muset ještě počkat?

 2. pokud máte na mysli vytvoření aplikace pro Windows Phone 7.1 a deploy na fyzické zařízení, pak ano, můžete.

  Filip

 3. JardaLukas says:

  Zdravím.

  Mám taky jednu otázečku. Zaregistroval jsem se, roční poplatek jsem zaplatil a začínám tvořit. Dokonce už mám i přístroj odemčený, ale… Mám stále NoDo. Bude mi nabídnuta aktualizace Mango beta 2 ?

  Děkuji za odpověď.

 4. Jiri Burian says:

  Ano, všichni kteří jsou zaregistrováni by měli dostat během několika dní pozvánku do Microsoft Connect pro update zařízení/telefonu na "Mango B2" = jeho preflaschování tak, aby mohli testovat přímo na zařízení s Mango OS.

  Buri

 5. JardaLukas says:

  Děkuji za rychlou a pozitivní odpověď…

 6. Dobrý den,

  existuje někde rozumný dokument či blog, který by mi zodpověděl následující otázky: jak získat fakturu, že jsem zaplatil vstupní poplatek, kterou mohu předložit českému FÚ? (od pondělka mi nic nepřišlo a nevím, kde se k tomu doklikat) Neboli obecně jak správně postupovat, abych příjmy a výdaje spojené s MP mohl uplatnit pro DzPFO? Pokud je opravdu potřeba, jak správně vyplnit W-8 formuláře? Neboli vše, co by mohlo zajímat malého českého podnikatele.

  Děkuji, s pozdravem,

  petr baroš

 7. …ještě doplnění ke včerejší odpovědi:

  potvrzení o platbě ročního předplatného vám přijde na email, který byl použit při registraci pomocí LiveID

  f.

Skip to main content