Jarní slevy končí zítra, 30.6.2011


Zítra je poslední den platností dvou promo akcí pro vývojáře v ČR.

1. 10% sleva na Visual Studio do konce června

Od 10.4 do 30.6.2011 platí pro partnerské společnosti i koncové zákazníky v ČR sleva 10% při nákupu nových licencí Visual Studio včetně služeb MSDN v dvouletém programu OPEN.

2. Visual Studio 2010 - 20% sleva pro partnery

Pro IT společnosti účastnící se programu Microsoft Partner Network a mající některou aktivní certifikaci, jsou dostupné komerční produkty řady Visual Studio 2010 o 20% a Microsoft Expression Studio Ultimate o 40% levněji. Po omezenou dobu, do 30.6.2011 platí i pro MAPS DD. Produkty jsou určené pro jejich interní vývojáře nikoli dalšímu prodeji.

V obou případech se jedná elektronické licence typu OPEN nebo OPEN VALUE. 

A jak se vlastně takové licence objednávají?

Tento typ licencí, stejně jako krabicové licence zajišťují pro konkrétní koncové zákazníky lokální prodejci.  Tito prodejci objednávají většinou u lokálního distributora FG (ED System, SWS nebo Techdata). Distributoři z celé Evropy a Středního východu pak hromadně vyřizují objednávky/dodávky v Evropském operačním centru Microsoft v Irsku. (Microsoft pak prodává za stejné a neveřejné nákupní ceny většinou  EUR distributorům po celé Evropě ale nijak neurčuje koncové ceny.) I když mají distributoři elektronické formuláře na objednávky, není reálné celé kolečko projet “na počkání” a proto nenechávejte objednávky v rámci našich slevových akcí na poslední den.

Více o dalších promo nabídkách na www.msdn.cz/promo

Buri

Comments (0)

Skip to main content