10% sleva na Visual Studio do konce června


 

Od 10.4 do 30.6.2011 platí v ČR sleva 10% pro nákup nových licencí Visual Studio včetně MSDN v dvouletém programu OPEN (Trvalá licence a software assurance = MSDN služby na dva roky).

 

 

 Sleva platí na následující položky:

image

Pokud máte zájem slevu využít, pak je třeba produkt objednat u jakéhokoli prodejce multilicenčních programů v ČR s kódem 402093. Bez tohoto kódu se sleva nezapočítá. 
Pokud chcete rozložit platbu za software na tři roky, pak se poohlédněte po tříletém programu OpenValue se splátkami každý rok.

Produkty označené PtnrOnly jsou určeny pro certifikované partnery Microsoft, kteří mají v rámci na dobu partnerství, propůjčený určitý omezený set benefitů a produktů MSDN. Ty však nemohou použít pro řešení upravované konkrétnímu zákazníkovi na míru. Na tuto činnost si musí dokoupit komerční licence, které ale mohou získat levněji. Obě slevy se pak kumulují!  Více o levnějších licencích pro certifikované partnery se zvýhodněním do konce tohoto června …

Zde je malé porovnání cen produktů na příkladu NOVÉ licence Microsoft Visual Studio Test Professional včetně MSDN, při zakoupení standardní cestou dvouleté OPEN licence, aktuálně zvýhodněnou promo akcí a rozložením na tři roční splátky v rámci licencování OPEN VALUE:

Ceny jsou v EURO, orientační, bez DPH a jejich konkrétní výše ve finále záleží na prodejcí a jeho přidaných službách.  
Podrobnosti o vlastnostech Visual Studia, benefitech MSDN a orientační ceny produktů najdete v porovnání zde

... a nezapomeňte, k objednání nové "multilicence" ve dvouletém OPEN programu i OPEN VALUE stačí jen jedna jediná licence Visual Studia s MSDN. Není třeba kupovat další 4 produkty. 

Buri

Comments (0)

Skip to main content