Trika s motivem Visual Studio


V prosinci jsme se hledali motiv na připravovaná trika. Devět z vás poslalo návrhy, několik desítek pak hlasovalo. Podle vašich hlasů vyhrál návrh C.
C_predni_stranaC_zadni_strana

Získal 62% všech hlasů. (Návrh B. získal 21% a návrh A. pak přibližně 17% hlasů.) Vítězný návrh bude “ideovým podkladem” pro grafickou agenturu. Po ní budeme chtít nějakou menší sérii triček s finální grafikou.
Všichni, kdo poslali návrhy ale nedostali se do finále, dostanou dárek v hodnotě 500Kč, finalisté na druhém a třetím místě v hodnotě 1000 Kč, a vítězové v hodnotě 2000 Kč. Kdo hlasoval, dostane triko s velikostí dle vlastního výběru. Zbytek trik budeme postupně rozdávat na našich akcích. 

Buri

Comments (7)

 1. Karel says:

  To nas hlasovalo tak malo, ze kazdy dostane triko? Jinak uz nevim na ktery email jsem hlasoval, ale predpokladam, ze se bude nejak rozesilat otazka na velikost, takze bych to mel zjistit, je to tak?

 2. Jiri Burian says:

  Ano, hlasovala méně než stovka lidí. Všem hlasujícím + výhercům pošlu email s odkazem na neveřejnou stránku volby velikosti trika a poštovní adresy kam ho pak poslat.

  JB    

 3. Petrroll says:

  A co, když někdo (možná) zapomněl hlasovat a triko by hrozně rád vlastnil. Byla by možnost poskytnou popřípadě nějaký úplatek (v cenně trika), který by zajistil jeho získání?

 4. To by aj mňa zaujímalo, dalo by sa také tričko kúpiť? Veľmi sa mi páči.

 5. Jan Solare says:

  Zdravim, take bych rad jedno triko. Predem dik za odpoved.

 6. Vlastimil Fišer says:

  Zdravím, kruci škoda že jsem nehlasoval nebo se neúčastnil soutěže. Jednoznačně bych se chtěl zeptat zdali by bylo tričko možné koupit, rád bych ho také vlastnil. :)

  Jinak plánujete nějaké podobné soutěže, takovéhle "zdravé" soutěžení o tričko, … se mi moc líbí. :)

  Zdravím, Vlasta

 7. Omlouvám se že jsem nebyl přihlášen. :)

Skip to main content