Microsoft hledá studenty a čerstvé absolventy!


Rád bych připomněl aktuální zajímavou příležitost pro studenty, kteří mají zájem získat zkušenosti imageze zahraničí. Mezi záplavou různých jiných příležitostí, které najdete na Talent Network, tedy upozorním na ty aktuální v Dublinu, kde je třeba se přihlásit do 15.ledna 2011.

Software Engineering Internship Job

Technical Software Engineering Graduate Job

Software UI Graduate Program Manager Job

Každý rok jsou nabíráni nejlepší stážisti a absolventi z celé Evropy do Evropského vývojového centra v Dublinu v Irsku.

Absolventům jsou nabízeny plné úvazky na dobu neurčitou s nástupem od června do září 2011 včetně standardních benefitů, nástupního platu 33000EUR ročně, podpory ubytování, důchodového spoření, zdravotního pojištění, výkonových bonusů, zaměstnaneckých akcií, vzdělávacího programu a slevy na dopravu.

Stáže jsou nabízeny na 3 měsíce (letní), 6 měsíců a 12 měsíců s ročním platem 21789EUR, s podporou ubytování na 3 týdny a možností nástupu buď v lednu/únoru 2011 nebo v červnu/červenci 2011.

Každý má možnost využít 25 dní dovolené na rok, příspěvek na kantýnu, Starbucks café, fitness, místnosti na odreagování, zdravotní terapie, slevy na Microsoft produkty, přístup k nejnovějším technologiím, Microsoft knihovnu a samozřejmě se zúčastnit společenských akcí.

Filip

Comments (0)

Skip to main content