Kinect pro řešitele IT kvízu Imagine cup


Zajímá Vás IT? Troufáte si říci, že máte znalosti o technologiích Microsoft? Pokud jste odpověděli 2x “ANO”, a navíc jste student nebo studentka, využijte dvou posledních příležitostí v tomto školním roce, a to v pátek 14. ledna a v pondělí 31. ledna 2011, jak si otestovat své znalosti. Jen mimochodem, pokud jsou Vaše znalosti stejně velké nebo ještě větší než Vaše ego, tak je pro Vás připravena hlavní cena 8000 USD :). Pokud Vaše ego nedosáhne celosvětové slávy, ale zařadíte se alespoň mezi dva nejlepší české řešitele prvního kola kategorie IT Challenge, získáte senzor XBOX 360 Kinect.

Všichni účastníci, kteří při registraci do pole referenční kód (“Referral code”) vyplní “MSIC”, jsou zařazeni do slosování o automobil na rok zdarma.

 

Co je třeba udělat?

1. Vyplňte krátký registrační formulář na http://www.imaginecup.com/register (nezapomeňte vybrat, že jste student).

2. Na stránce IT Challenge http://www.imaginecup.com/competitions/it-challenge klikněte na tlačítko “COMPETE” a vyplňte potřebné informace včetně jména týmu (v tomto případě může být jméno týmu shodné s Vaším jménem či libobolné jiné, jaké si vymyslíte).

3. 14.1.2011 (pokud nestihnete nebo budete chtít ještě jeden pokus tak i 31.1.2011) se přihlaste na www.ImagineCup.com Vaším jménem a heslem a pro kategorii IT Challenge bude k dispozici již kvíz pro příslušné datum. Kvíz naleznete na této stránce http://www.imaginecup.com/competitions/it-challenge po kliknutí na tlačítko “TAKE QUIZ”. Nezapomeňte na to, že čas v České republice je posunut o 1 hodinu napřed oproti GMT, což znamená, že kvíz bude přístupný od 14.1. 1:00 ráno do 15.1. 1:00 ráno (analogicky platí i pro 31.1.).

4. Na základě výsledku testů dvěma nejlepším v tomto ročníku pošleme Kinect.

Hodně štěstí :)

Filip & Honza

Comments (0)

Skip to main content