Vyberte si jaké tričko budeme dělat


Na začátku prosince jsme vás požádali o pomoc - nápady co dát jako grafický motiv na černá trička, která chceme v nějaké menší sérii udělat. Přes všechny nástrahy spam filtrů k nám přišlo celkem 22 návrhů od devíti z vás. Mnohé z nich se daly ještě kombinovat do sebe. Návrhy posuzovalo 12 lidí a rozdávali jsme každý celkem celkem 3 hlasy nejlepším nápadům. Někdo je dával rovnoměrně, někdo měl svého favorita kterému dal tři hlasy.

Boj byl nad očekávání vyrovnaný, nejvíce našich hlasů, celkem šest, získali dva návrhy, ihned za mimi byly s pěti hlasy další dva. Každý ze čtveřice od jiného autora. Do finále mají jít ale jen tři nápady a tak jsem jako “hlavní rozhodčí” druhou dvojici mírně upravil a spojil do jednoho návrhu.  

Všem devíti autorům pošleme malý dárek. Čtyřem finalistům přidáme nějakou maličkost navíc.

Nyní ony tři návrhy, vždy přední strana a zadní strana trika.


Varianta A: Od Petra přišlo více nápadů, do finále postoupil tento: 

 A_predni_stranaA_zadni_strana

Možno ještě s malým MSDN logem vpředu místo VStudia. Bude-li vybráno rozhodneme se zda-li dáme dopředu MSDN či Visual Studio.


Varianta B: Michal poslal následující nápad:

B_predni_stranaB_zadní_strana

V první fázi bylo ještě s plnobarevnou vlnovlou na rukávě, ale to by pak nešlo jednoduše potisknout.  Bude-li vybráno podiskutujeme s profi grafiky o fontu na zadní straně a rozložení.


Varianta C: Ondřej a Honza poslali návrhy které se společně umístili na 3 místě z jejichž kombinací vychází tato třetí varianta trik.

C_predni_stranaC_zadni_strana

Bude-li vybráno, poladíme jednotné fonty a barvy nad nápisem Developer. Možná se ještě pokusíme "matrix" pismena uspořádat aby alesoň někde dávaly smysl.


Hodnoťte nápady, nikoli grafické zpracování nebo typ fontu.
Hlasovat můžete do středy, 22.12.2010.

Hlasujte zde

Nápad, který bude mít nejvíce hlasů graficky doladíme a pak podle něho necháme vyrobit trika. Ty pak budeme rozdávat na seminářích nebo jiných akcích.

JB

Comments (9)
 1. Santas says:

  Posledné je naj, ale nosil by som na striedačku aj všetky tri :)

 2. nitro says:

  "Možná se ještě pokusíme "matrix" pismena uspořádat aby alesoň někde dávali smysl"

  Nechci být za hnidopicha, ale alespoň i/y by v té větě mělo být správně ;)

 3. sojka says:

  druhe je naoza pekne, ale ten napis vzadu je otrasny, neslo by to nejako upravit, resp. keby sa tie tricka robili tak robit variantu s cistym chrbtom?

 4. Bibo says:

  Líbí se mi druhý návrh. Akorát ty loga by mohla být trošku decentnější :)

 5. Ondrej says:

  No, vidim panove, ze jste si ty "matrix" pismena ani poradne neprecetli. :-(

  Byla volena predevsim, aby davala smysl!

  Mala napoveda: Zkuste cist smerem dolu!

 6. Franc says:

  To je sila s tema pismenkama. V patek v praci jsme hledali ve trech lidech zda-li tam neco neni napsane … a take nic nenasli. Ale uz to vidim :)

 7. Láďa says:

  Nechci být za hnidopicha, ale ve větě: "Mnohé z nich se dali ještě kombinovat do sebe.", by mohlo být správně i/y. Kdo se dal kombinovat? Návrhy se dalY kombinovat…

 8. vyvojar says:

  Omlouvám se za gramatické chyby, čeština nebyla, není a bohužel ani nebude moje silná stranka. Příště se ale budu řídit heslem: "Nejprve to 2x po sobě přečti, pak teprve dej na web".

  JB.

 9. Michal says:

  Dobrý den, už jste uveřejnili, které triko vyhrálo? Nikde jsem to nenašel… Děkuji za odpověď.

Comments are closed.

Skip to main content