Série o vývoji her na Windows Phone 7 pomalu finišuje


Již tento pátek 10. prosince 2010 se můžete těšit na další díl výukové série o vývoji na Windows Phone 7. A co tentokrát na stránce http://create.msdn.com/en-us/education/roadmap najdete?

Začínáme s tvorbou RPG her

Pomocí tohoto balíčku si můžete vyzkoušet tvorbu Role Playing her pro Windows Phone 7. Tento balíček je vytvořen převzetím tolik populárního návodu pro Xbox 360.

 RPG hry

Vývoj pro více platforem

Vytvořili jste hru po Windows Phone 7 a jste připraveni ji přenést do High-Definition prostředí? Na příkladu hry Honeycomb si postupně vyzkoušíte kroky potřebné k přenesení hry z Windows Phone 7 na platformy Xbox 360 a Windows.

 Honeycomb

Multiplayer hraní přes HTTP

Tento tutoriál vám ukáže, jak je možné vytvořit tahovou hru využívající server s podporou WCF. Jak kód klienta tak serveru je součástí!

 WP7 Multiplayer

Bing mapy na XNA

Přáli jste si už někdy, aby vaší herní plochou byl skutečný svět? První část dvoudílného seriálu ukazuje, jak využít Bing Maps API a poskládat obrázky z map tak, že ve vaší hře uvidíte reálný svět pěkně z výšky.

 Bing Maps

Zkrácení načítaní her na Windows Phone 7

Tento článek od Advanced Technology Group popisuje, jak při rostoucí datové velikosti vaší hry zachovat krátké načítací časy.

 Optimalizace

Comments (1)

  1. Vaclav Antosik says:

    Pekné, škoda že neexistuje spôsob ako svoje hry zo Slovenska alebo Čiech predať…čiže je to celé o ničom, pokiaľ človek nemá v zahraničí človeka ochotného zabezpečiť predaj…

Skip to main content