Druhý pokus na složení Microsoft certifikace zdarma!


Chcete si vylepšit životopis a zaměstnavateli snadno dokázat, že s nějakou technologií skutečně umíte pracovat? Chcete mít větší jistotu, že certifikace společnosti Microsoft úspěšně složíte?

V současné době nabízíme speciální balíčky certifikací se slevou a „druhou šancí“. Při zakoupení poukazu na dvě až pět certifikací je poskytnuta sleva v rozmezí 15 – 20 % a možnost každou z certifikací při neúspěchu jednou opakovat.

Počet certifikací

Sleva

Druhá šance

Balíček 5 certifikací

20 %

Ke každé certifikaci zdarma

Balíček 4 certifikací

20 %

Ke každé certifikaci zdarma

Balíček 3 certifikací

15 %

Ke každé certifikaci zdarma

Balíček 2 certifikací

15 %

Ke každé certifikaci zdarma

1 certifikace

Běžná cena

+ 15 % k běžné ceně

Vše, co vám stačí, je navštívit stránky www.prometric.com, zvolit si certifikaci a zaplatit voucher. Poté jen naplánujte a absolvujte certifikaci. V případě, že to na poprvé nevyjde, vám Prometric do 72 hodin vystaví nový voucher a máte možnost tu samou zkoušku opakovat!

Nabídka platí pro všechny zájemce, kteří certifikace zakoupí a absolvují (včetně případné druhé šance) do 30. června roku 2011. Balíčky certifikací jsou platné na všechny certifikace pro IT profesionály a vývojáře (certifikace s příponou 70-), a všechny certifikace Microsoft Dynamics (certifikace s příponou MB-X-).

Více informací naleznete na stránce http://www.microsoft.com/learning/career/en/us/career-offer.aspx.

Markéta

Comments (0)

Skip to main content