Partner ID – co to vlastně je a kde ho najdu


V rámci registrace na různé akce pořádané pro naše partnery jste dotazováni na Partner ID vaší společnosti. Pokud je vaše společnost součástí partnerské sítě – Microsoft Partner Network (MPN), má pro identifikaci přiděleno unikátní číslo - Organization Partner ID.

Tuto identifikaci naleznete v hlavičce stránky po úspěšném přihlášení do portálu MPN pomocí vašeho aktivního LiveID. A tady může nastat problém – vaše LiveID není asociováno se společností pro kterou pracujete. Co teď?

V zásadě máte několik možností:

1) najděte ve vaší společnosti toho pravého, který má na starosti správu partnerského účtu v MPN. Zdánlivě jednoduchá rada, mnohdy ale relativně těžko realizovatelná. Může to být šéf vývoje, šéf IT, obchodní ředitel, vlastník společnosti, v podstatě kdokoliv, podle velikosti a zaměření společnosti

2) kontaktujte nás na emailu parpod@microsoft.com, uveďte jméno společnosti a obratem získáte jméno kolegy, který je veden jako správce profilu nebo

3) kontaktujte nás na telefonu 841 300 300 a volte 3 – 3, dostanete se na infolinku pro partnery, kde tuto informaci také získáte.

Požádejte příslušného kolegu o přidání vaší osoby do profilu společnosti, A JE TO Smile

PartnerID

 

Celý tento postup samozřejmě nevede pouze k tomu, abyste znali Partner ID vaší společnosti. Díky asociaci vašeho LiveID s partnerským profilem společnosti získáte:

- přístup na on-line školení pro partnery

- přístup na zabezpečený obsah portálu, kde lze najít registrační linky na různé akce, semináře, workshopy

- možnost využití partnerské sítě pro zviditelnění společnosti a vyhledávání kontaktů na jiné partnery

- kontakt na služby technické podpory partnerů podle úrovně čelnství

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz ohledně MPN, kontaktujte parpod@microsoft.com nebo infolinku pro partnery – 841 300 300 (3 – 3).

Ondra

Comments (0)

Skip to main content