Imagine cup / digitální média – vyhraj webovou kamerku


8ciludm1. Sestavte tým (maximálně 2 soutěžící).

2. Zaregistrujte se (každý soutěžící zvlášť) na www.imaginecup.com v kategorii digitální média.

3. Natočte krátký film s minimální délkou 2 minuty a maximální délkou 3 minuty a 30 vteřin. Film může kombinovat klipy, obrázky, hudbu či hlas, a měl by obsahovat Imagine Cup úvod a závěr (v různých formátech, které včetně dalších informací naleznete zde). K vytvoření filmu můžete použít například Windows Live Movie Maker, který je volně ke stažení. Film by se měl vztahovat k osmi rozvojovým cílům Spojených Národů. Film točte v angličtině, použijte titulky nebo poskytněte zvlášť překlad.

4. Umístěte svůj film například na YouTube (můžete si zvolit jakýkoliv portál). Odkažte na Váš film dle instrukcí zde a nechte o svém filmu hlasovat stisknutím “Submit entry”.

5. V průběhu hlasovacích oken propagujte svůj film mezi kamarády a známými tak, abyste získali co nejvíce hlasů a postoupili. Jsou před Vámi stále ještě 2 hlasovací okna: 5. února – 28. února 2010 a 5. března – 31. března 2010. Hlasovací tlačítka na Imagine Cup stránce s Vaším filmem se objeví až po dvou minutách po načtení stránky (tím je také zajištěno, že jsou přehrány minimálně 2 minuty z Vašeho filmu).

6. Každý, kdo vytvoří soutěžní video a absolvuje kolo 1, bez ohledu na to zda postoupí do kola 2, získá webovou kamerku.

Hodně štěstí!

Filip

Comments (0)

Skip to main content