Developer Days 2009 online


Rádi bychom se s vámi podělili o obsah letošní konference Microsoft Developer Days 2009, kterou jsme věnovali novinkám pro vývoj aplikací v .NET Frameworku 4.0, Visual Studiu 2010 a Windows 7.
Užijte si nejnovější zprávy z vývojářského světa přímo z Vašeho počítače!                                                                        Zaregistrujte se a získejte šanci vyhrát XBox 360, super tričko nebo USB klíč!
*zařazení do slosování je platné jen pro zaregistrované, kteří mají trvalý pobyt v ČR. Aktualizujte si Váš profil s poštovní adresou. Slosování se uskuteční 30.12.2009. Rozesílka výher začne v týdnu od  4. 1. 2010.

Co uvidíte na Developer Days online:image
Demománie  
Odlehčenou praktickou formou se dozvíte nejzajímavější novinky v .NET Frameworku 4.0, Visual Studiu 2010 a jiných technologiích.                                                                                                                                                                image                 

Týmový vývoj v roce 2010
Týmové edice Visual Studia a nový Team Foundation Server otevírají nové scénáře v oblastech produktivity týmového vývoje, zvyšování kvality software a zejména testování aplikací včetně virtualizace testování. Vše v praktických ukázkách.           image

Vývoj SharePoint aplikací ve Visual Studiu 2010
Technologie SharePoint pro vytváření webů a portálových aplikací si za poslední roky získala značnou popularitu, přestože podpora pro vývoj ve Visual Studiu byla dosti omezená. Nová verze Visual Studia posouvá možnosti vývoje na zcela novou úroveň.
image

Windows 7 – co přináší vývojáři?
Snad nikdy nebyl žádný produkt přijímán tak pozitivně jako Windows 7. Poslední přednáška představí nové možnosti pro vývoj aplikací pro Windows 7 a otevře též otázky ohledně kompatibility stávajících aplikací s novým operačním systémem.
image

Produktová řada Visual Studio 2010
Ve webcastu si představíme Visual Studio 2010 z produktového hlediska, z licenčního hlediska a také ve světle změn, které nyní přicházejí anebo nastanou 22. března při uvedení Visual Studia 2010 na trh.

Markéta

Comments (0)

Skip to main content