Silverlight 3 demo kit k vyzkoušení i ke stažení


Na adrese http://sldemokit.aplikacezdarma.cz/sldemokit najdete novou verzi Silverlight demo kitu, tentokráte pro verzi 3. Obsahuje živé ukázky komplexnějších aplikací pro inspiraci i jednotlivých nových vlastností (DeepZoom, Smooth Streaming, out of browser běh apod.). Na stejné adrese též najdete prezentace ke stažení, stejně jako si můžete k sobě stáhnout i celý kit.

Důležitá aktualizace:

Díky chybě v prezentační aplikaci kitu nelze v některých konfiguracích dobře stáhnout soubory. Oprava chyby není možná, protože nemáme k dispozici zdrojový kód. Ke stažení proto použijte níže uvedené odkazy:

Michael

P.S. Na http://www.aplikacezdarma.cz je ke stažení též celá řada dalších užitečných věcí.

Comments (7)

 1. Jarda says:

  Hmm koukam, ze kvalita mistniho DPE je den ode dne horsi :( V posledni dobe sem davate veci aniz byste si to vyzkouseli. Chtel jsem si stahnout Demo kit. Jdu na zalozku Resources a zde jsem dal SL Resources. Vidim tabulu porovnani vlastnosti, rad bych Full Demo Kit, ale neni kde ho stahnout. Klikam na Download Basic Kit, prevadi mne to na dalsi stranku, kde je Download ISO, Klikam na Download a dostavam 404 – File or directory not found.

  Co vice dodat…

 2. Tiez som si to chcel stiahnut ako je to popisane vo vasom clanku, ale proste to tam nevidim.

  Dakujem

 3. The demo kit  ISO is not downloadable, can you have a look?

 4. vyvojar says:

  Omlouvam se, ale opravdu neni v mych silach ani casovych moznostech proklikat vsechny linky. Basic Demo Kit doplnim behem 1-2 dnu, az ho sam interne stahnu. Full Demo Kit neni urcen k externi distribuci.

 5. Can you explain this in plain English, I’m Belgian and my Polish is not up to date…

 6. Otakar says:

  Pokud Full Kit neni pro vsechny, proc to nabizite?

 7. vyvojar says:

  Bohuzel chybu nelze tak snadno opravit, odkazy na ISO a dalsi veci proto najdete v upravenem textu prispevku.

  Full Demo Kit obsahuje nektere veci, na ktere se vazou autorska prava nasich zakazniku a partneru. Na webu je vystaven, ale neni mozne ho stahnout.

Skip to main content