Teambuilding studentských partnerů (MSP)


Jistě víte, co je program Microsoft Student Partner. Aby jsme vynahradili našim “pomocníkům” jejich úsilí a píli, připravujeme jim s Fílou 2x do roka trochu toho společného posezení, vypnutí a odpočinku. I letos jsme proto uspořádali akci teambuilding.


Sraz byl na místě určení, kterým byl Valdek u Šluknova v severních Čechách. Sešli jsme se v počtu 12 osob a rozdělili jsme se do 3 chatek. Domluvili jsme si s panem majitelem, že nám poskytne společenskou místnost, kde jsme měli i vlastní pípu :-) První den byl jen ve znamení relaxu a tak jsme se vrhli do hraní společenských her, což mělo úspěch a kousli jsme se u této činnosti až do pozdních nočních hodin. Nejdříve Activity, poté pantomima a v závěru hra, která nás odbourala. Nu, nebo vlastně prodloužila život, záleží, z jakého úhlu pohledu se na to člověk dívá. Bránice ovšem byla u všech pěkně rozhýbaná. Bohužel popis této hry nejde uveřejnit, tak kdybyste někdo měl chuť zjistit více, neváhejte mě kontaktovat přímo :-)


Ve čtvrtek nás čekala brigáda. Pomáhali jsme Střední lesnické škole ve Šluknově v jejich arboretu. Úkolem bylo poklidit dříví z cest, abychom usnadnili práci pánům na sečení trávy. Přestěhování hromady dřeva k chatce a případné naštípání. Ptáte se, jak jsme dopadli? Náhodou, jen jedno zlomené topůrko a jedno zranění na ruce lehkého charakteru :-) Vzhledem k úžasnému počasí jsme chtěli vyrazit na koupaliště za hranice naší vlasti. Bohužel již bylo po sezóně a tudíž koupaliště bylo uzavřeno. Náhradním řešením byl tedy výstup na rozhlednu Tanečnici. Výstupem prosím rozumějte, že 4 zdatní jedinci šli statečně pěšky, ostatní zdatně využili své motorové mazlíčky. Pozdnější odpoledne pak následoval volný čas, kdy někteří dospávali náročnou noc a někteří si šli vynahradit koupaliště, výměnou za místní plavecký stadion.


Po večeři jsme se vrhli do formalit a práce a probrali jsme uplynulový rok i plány na rok nadcházející. Příjemnou tečkou na závěr našeho pobytu byl táborák.


Za mě musím říci, že se akce líbila a už teď se těším na další setkání.


PS: Pokud i vy máte zájem přidat se k této naší “bandě”, neváhejte nás kontaktovat.


Helena


 


Čekání na večeři  Jak co nejefektivněji pobrat dříví  Naši dřevorubci 


David a smích  Míša ve hře  Martin v akci

Comments (0)

Skip to main content