Visual Studio 2008 Professional with MSDN Embedded


Od tohoto měsíce je dostupná nová verze předplatného služeb k Visual Studiu Professional a to MSDN Embedded.
Jak již název Microsoft® Visual Studio 2008 Professional Edition with MSDN® Embedded napovídá, jedná se o rozšířené produkt Visual Studio Professional o služby a nástroje pro vývojáře OS a aplikací pro specializované zařízení.

 

V edici naleznete mimo běžných produktů tyto nově přidané Embedded nástroje:

 • Windows Embedded CE - 32-bitový, nativní, hard real-time operační systém s malou HW náročností … více informací …

 • Windows Embedded Standard - nová generace Windows XP Embedded pro specializované zařízení založené na X86 architektuře. Více informací…

 • Windows Embedded NavReady 2009, – specializovaná verze pro návrh operačního systému optimalizovaného pro přenosné navigační přístroje. Více informací …

 • Windows Embedded POSReady 2009 - flexibilní operační systém přizpůsobený pro řešení obchodních terminálů a pokladen typu Point-Of-Service (POS) včetně řešení s napojenými perifériemi a serverovými službami. Více informací …

  V současné době je dostupný produkt v běžném koncovém prodeji nebo přímo on-line, v multilicencích bude dostupný s uvedením Visual Studio 2010. Produkt stojí a do budoucna bude stát zcela stejně jako Visual Studio with MSDN Professional.

  Hlavní rozdíl mezi MSDN Professional a MSDN Professional Embedded je v obsahu: 
  - Visual Studio with MSDN Professional obsahuje MS SQL Server a nikoli Embedded produkty
  - Visual Studio with MSDN Professional Embedded obsahuje Embedded produkty a nikoli MS SQL Server.

  Všichni vývojáři, kteří mají zakoupenu a aktivní jakoukoli verzi Visual Studia s předplatným MSDN Premium, však najdou uvedené Embedded produkty ve svém MSDN download centru a mohou je ihned začít používat.

  image

  Pozn. Pokud si pomocí nich “vybuildujete” svůj specializovaný OS a chcete jej začít šířit, obraťte se na nějakého z tzv. Embedded Distributorů.
  V Čechách a na Slovensku asi nejlépe kontaktovat http://www.elbacom.com/czech. … odkud jsem také sosnul následující obrázek s kompletní Windows Embedded rodinou:
  image

  Buri


 • Comments (0)

  Skip to main content