vbnet.cz pořádá Letní Třídenní kurzy ASP.NET pro STUDENTY


Jste studenti VŠ a chcete se naučit ASP.NET?  
Na IT Academy při Centru spolupráce s průmyslem na ČVUT v Praze pořádá Tomáš Herceg, Microsoft Developer MVP, v červenci třídenní kurzy “Základy ASP.NET 3.5

Na kurzu se podrobně seznámíme s technologií ASP.NET ve verzi 3.5 a vývojovým prostředím Visual Studio 2008. Vysvětlíme si od úplného začátku, jak se v ASP.NET dělají webové stránky, co jsou a k čemu slouží MasterPages. Ukážeme si, jak se připojit k databázi a pracovat s daty, jak vytvořit přihlašování a profily uživatelů, jak pracovat se sitemapami, jak používat skiny a udělat pěkný vzhled pro web, a v neposlední řadě si nastíníme základ tvorby vlastních komponent, které nám usnadní spoustu práce. Důraz bude kladen spíše na praktické použití, během něj se pokusíme vytvořit kompletní a funkční webovou aplikaci.

Požadována je znalost HTML, základy CSS a zkušenosti s programováním v libovolném programovacím jazyce. Zkušenosti s technologiemi PHP apod. se hodí, avšak nejsou podmínkou.

Jsou vypsány tři termíny:

  • út 7. 7. 2009 - čt 9. 7. 2009

  • po 13. 7. 2009 - st 15. 7. 2009

  • po 20. 7. 2009 - st 22. 7. 2009

Na stránce http://www.herceg.cz/kurzy najdete formulář pro předběžnou registraci. Pokud jste studenti VŠ a máte o kurz zájem, přihlaste se na výše uvedené stránce a zaškrtněte termíny, které se vám hodí.

Předpokládaná cena kurzu je 500,- Kč, místo konání bude upřesněno (je to v Praze). Neváhejte, počet míst je omezen!

Další a aktuální informace hledejte na http://www.vbnet.cz

 

Buri


Comments (0)

Skip to main content