Tech·Ed Europe 2009 – registrace otevřena : Kdo dřív přijde, ten má vstup levnější


Visit Tech·Ed Europe

Tech·Ed Europe 2009 - největší evropská čistě technická akce pro IT profesionály a vývojáře.

Je to nejlepší místo, kde se během jednoho týdne seznámíte naučíte využívat nejnovější technologie. Můžete získáte i hlubší přehled napříč technologiemi nebo si vybrat jeden z 19 paralelních tracků a opravdu detailně se seznámit s konkrétní problematikou a to i formou praktických cvičení.
Tech·Ed nabízí ideální příležitosti pro komunikaci mezi účastníky navzájem a také konzultace přímo s přednášejícími, často z konkrétních produktových skupin Microsoft.

Na rozdíl od minulých let, kdy byla akce rozdělena do dvou částí – jedna pro  ITPro, druhá Developers, jsou nyní obě audience spojeny a každý účastník si může vybrat libovolnou přednášku v libovolném tracku.
  

Kde a kdy?
9-13. Listopadu, Messe, Berlín, Německo

Jak se registrovat a kolik konference stojí?
Registrační poplatek je letos stanovován formou “Kdo se dříve registruje, ten má vstup levnější” Právě dnes se pohybuje konferenční poplatek ze celou akci kolem 1600 EUR a předpokládám, že bude postupně stoupat asi na něco více než 2000 EUR + VAT. Registrujte se tedy co nejdříve !!! Na rozdíl od minulých let nemáme žádné speciální kódy pro ČR. Pokud se bude účastnit více lidí z jedné firmy, pak využijte skupinovou registraci na které lze také něco ušetřit. Jako minulé roky je možné jít i na předkonferenční den.

Co doprava a ubytování?
Dopravu do Berlína je třeba si zajistit vlastní, ubytování doporučuji objednat ihned při registraci v jednom z preferovaných hotelů, kde je sjednána konferenční sleva. Pokud si zařídíte hotel promocí oficiální registrace dostanete k tomu navíc jízdenku na “Berlínskou MHD”

Kde hledat další informace? www.microsoft.com/europe/teched/ nebo nás kontaktujte přímo.


Buri

 


Comments (0)

Skip to main content