Microsoft Surface v na autosalónu v Brně


Včera jsem odvezl Microsoft Surface do Brna, kde bude součástí expozice Škoda Auto na akci Autosalon Brno 2009. Tedy doufám, že tam bude. Nejdříve mi bylo mi divné, když místním rozhlasem upozorňovali na nějaký odstavec ze smlouvy a doporučili si sjednat pojištění exponátů v pobočce jedné z pojišťoven, která je přímo v areálu. Pochopil jsem to, když jsem s autem, kde jsem měl naložen Microsoft Surface, vjel přímo do haly a zaparkoval u expozice Škoda Auto a začal vykládat. V tom ke mě přišel pán a ptal se, jestli můj neuvěřitelně špinavý Passat je součástí expozice. Když jsem odpověděl že ne, tak se začal rozčilovat, kdo mě pustil dovnitř a byl velmi překvapen, že je vjezd do haly otevřený a nikdo u něj není. Z haly jsem opět vyjel, aniž si mě kdokoliv všimnul. Při výjezdu z výstaviště pak byla “ostraha” velmi překvapena, že chci vrátit kauci 1000 Kč za vjezd. Takže doufám, že Microsoft Surface neopustil halu a výstaviště někdy později, v jiném autě.

Jaké aplikace Škoda Auto používá?

TaggedMediaBrowser – kartičkám, které rozdávají hostesky jsou přiřazeny obrázky, z kterých si můžete udělat elektronickou pohlednici a přímo si jí poslat. Upravená aplikace z Microsft Surface SDK.

Elektronická pohlednice Škoda Auto

Puzzle – klasické puzzle s fotek aut, až na jedno, které je video. Upravená aplikace z Microsft Surface SDK.

Cars – “světlušky” z autíček. Upravená hra Fireflys.

WebFun – Silverlight aplikace, která se migrovala na Microsoft Surface. Díky stejné technologii Windows Presentation Foundation pro popis uživatelského rozhraní stačilo uzpůsobit jen ovládání. Autor GRADUAL SYSTEMS.

Yeti – 3D model auta. Autor GRADUAL SYSTEMS.

Další výlet se Škodou Auto bude nejspíš na autosalón do Frankfurtu.

Štěpán


Skip to main content