e-knihy zdarma, knihy a software levněji


pro vývojáře, web designéry a IT profesionály připravujeme pravidelně elektronické knihy, multimediální prezentace, semináře a speciální nabídky výhod. Přečtěte si, co nového od nás můžete získat zcela zdarma a jak lze využít nejrůznějších typů slev nejen v  IT oblasti.

1. Elektronické knihy ke stažení ZDARMA
Seznamte se s novými produkty a technologiemi pomocí elektronických knih ve formátu PDF nebo XPS. CPPCLI 

Nejnovější kniha z tohoto týdne C++/CLI – Začínáme programovat od Jána Hanáka v češtině trochu přibrala na váze a má 374 stran !!!  Je to vlastně rozsáhlá učebnice pro ".NET programátory v C++". Obsahuje tři části : “První seznámení s jazykem C++/CLI, platformou Microsoft .NET Framework 3.5 a integrovaným vývojovým prostředím Visual C++ 2008 Express”.

”Základní výukový kurz algoritmizace a programování v jazyce C++/CLI” a “Základy objektově orientovaného programování v jazyce C++/CLI”.

Další elektronické knihy stahujte z našeho webu …


2. UPGRADE z free nástrojů a dárkový poukaz na knihy ZDARMA ke každému produktu
clip_image005Využijte jedinečné možnosti získat výhodněji legální software pro vývoj (Visual Studio 2008 Professional) a web design (Expression Web 2) formou upgrade z konkurenčních a free nástrojů. Tato mimořádná nabídka platí do 15.7.2009. Při nákupu u společnosti Computer Press a.s. získáte navíc poukázku na nákup knih v hodnotě až 1000 Kč. Více na http://msdn.cpress.cz

Seznam dalších promo nabídek pro vývojáře, designery a IT profesionály najdete zde.

 

3. Knihy o 20% levněji – jedna z mnoha výhod MSDN Connection
Kupujete knihy? Ušetříme Vám 20% z nákupu. Využijte výhod programu MSDN Connection! Program je otevřen pro všechny zájemce a členství v něm je bezplatné. Slevy nejen na knihy.

clip_image006

clip_image007

clip_image008

clip_image009

clip_image010

clip_image011

a to nejenom z oblasti IT :)
 kliknutím zavřítimagekliknutím zavřít

Slevové objednací kódy a další seznam různých výhod hledejte v MSDN Connection.

Buri

Skip to main content