Vyhlášení výsledků soutěže o nejhezčí skin MSDN/Technet okénka


Dnes mám to potěšení vyhlásit vítěze naší soutěže, ve které jste tvořili návrhy skinů našeho MSDN/Technet okénka. Jsem opravdu ráda, že jsme se již na začátku rozhodli, že hlasování necháme na komunitě, neboť se nám sešlo neuvěřitelných 76 návrhů skinů a vybrat mezi nimi ty nejlepší nebylo opravdu snadné. Ale hlasovali jste o sto šest, a proto mohu s čistými svědomím vyhlásit tyto výherce:


Na 1. místě se umístil pan Jakub Slehobr s tímto cool skinem:


image


Pan Slehobr vyhrává Let po Evropě a stává se kapitánem letu na trenažéru dopravního letounu nové generace Boeing 737NG na dvě hodiny a zažije dobrodružství dle vlastního výběru.


Na 2. místě se umístil pan Václav Jirovský se skinem:


image


Pan Jirkovský vyhrává Microsoft Flight Simulator Edice DeLuxe a Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 8000.


Na 3. místě se umístil pan Vít Hovězák se skinem:


image


Pan Hovězák vyhrává Microsoft Flight Simulator Edice DeLuxe a Microsoft Wireless Notebook Presenter Mouse 6000.


Po velikonocích bude k dispozici na našem webu stránka se všemi návrhy a jejich umístěním v soutěži. Přijďte se podívat jak jste se umístili a prohlédnout si ostatní návrhy.


Výhercům gratulujeme!


Protože "není důležité vyhrát, ale zúčastnit se" :-) zasíláme všem tvůrcům přihlášených skinů super triko. Ohledně adresy a velikosti trika vás budeme kontaktovat emailem.


Krásné velikonoce!


Markéta

Comments (2)

  1. Kazzan says:

    Když už budou nové skiny, mohl by aspoň jeden být upraven pro funkčnost s Live Spaces (dynamická šířka pro vložení do postranního "menu").

Skip to main content