PREZENTACE Z TECHDAYS 2009 KE STAŽENÍ


Český track TechDays 2009 je za námi. Proběhlo 6 prezentací v českém jazyce v rámci celosvětové virtuální konference pro vývojáře. Měli jste možnost klást otázky jednotlivým speakerům. Měli jste možnost se zúčastnit slosování o MSDN Premium Subscriptions. Měli jste možnost vyzkoušet si virtuální akci s využitím Microsoft Office Live Meetingu.

V průběhu celého dne mi chodily dotazy na to, zda budou prezentace k dispozici ke stažení?, kdy budou?, zda bude záznam? atd.

Tak pro vás všechny, mám dobrou zprávu. Prezentace by měly být postupně uvolněny již během zítřka ZDE. Pro download je třeba se přihlásit.
Pro ty nedočkavé, co se zajímají o prezentaci Nové ASP.NET Server Controls ve verzi 3.5 (Michal A. Valášek, Altairis Chief Software Architect, Microsoft ASP.NET MVP) mám překvapení → stáhnout si ji můžete i s příklady již teď ZDE.

Všem, co se podíleli na přípravě a průběhu TechDays tímto DĚKUJI.

Na vás ostatní mám dotaz:

 "Jaký máte názor na virtuální konference/semináře? Dokážete si např. místo klasické konference jako jsou DevDays, představit akci virtuální? Jaký typ akce preferujete? Jste zastánci klasických seminářů, nebo preferujete online akci, které se zúčastníte v pohodlí domova?"

Hezký večer všem,
Majka

Comments (2)

  1. BST says:

    Virtuální seminář je prima. Nemusí se nikam chodit, není zabitý celý den, když se chci zůčastnit jen několika sezení.

    Na druhou stranu se jej pak nezůčastním z klidu domova, ale z ruchu práce, takže občas něco uteče. Navíc se seminář vu rčitou chvíli vypíná, takže není čas na pozdní (někdy trochu OT) otázky, které na skutečném semináři lze pokládat v mezidobí, kdy evengalista uklízí své nástroje a chystá se k odchodu.

  2. MM says:

    Pro mě je největší předností virtuální konference to, že nejsem omezován místem pořádání a mohu se zúčastnit. Určitě je to i částečně omezující při pokládání dotazů jen ve zvolený okamžik, ale ta dostupnost je pro mě největším plusem.

Skip to main content