NA čvut se rodí nové hry na xbox aneb kdo si hraje nezlobí


Y36PHA-IMG_3809 Výuka XNA pod vedením Jana Buriánka nese své ovoce. Měl jsem to štěstí a byl jsem pozván do poroty, která měla za úkol Y36PHA-IMG_3805posoudit celkem 8 týmů a jejich prací. Byl jsem příjemně překvapen jak pokročilé aplikace jsou studenti schopni během jednoho semestru vytvořit. Týmy byly hodnoceny za hru jako takovou a také za prezentaci.

Z vítězství se nakonec radoval tým Matrix (Ota Hauptmann, Petra Kalinová a Michal Konderla). Druhý se umístil pouze dvoučlenný tým Islanders (Jaroslav Mach a Richard Košlab). Třetí místo obsadil tým Save Us (Michal Benácký, Radek Škrabal a Tomáš Bauer), který má velké šance uspět i v ročníku 2009 soutěže Imagine Cup. Pokud chcete vyvíjet hry pro XBOX v XNA game studiu, pak není nic snažšího než jít na www.dreamspark.cz , stáhnout potřebný soft a můžete začít vyvíjet. Pro studenty je totiž vše potřebné k vývoji zdarma.

Filip


Comments (4)

  1. David says:

    Nějaké bližší informace + screenshoty, popřípadně linky na projekty, pokud mají svůj web by nebyly? Díky moc.

  2. Mikee says:

    http://service.felk.cvut.cz/courses/Y36PHA/ .. na strance tymy jsou linky na weby, obavam se nicmene, ze ted vsechno vyzaduje login na FELu, az dostanu zpatky prava tak je zkusim otevrit pro vsechny (coz by mohlo byt tak do 14ti dni)

  3. David says:

    Díky, ano, kromě prvního týmu (vlastní web), to vyžaduje heslo.

Skip to main content