Technet konference – registrace otevřena!


Zhruba za 3 týdny vypuknou Technet konference 2009. Jedno z největších setkání IT odborníků u nás, kde není nouze o nové informace, kvalitní prezentace, dema, zábavu a samozřejmě i tzv. socializaci, neboli potkávání známých :). Přípravy akce jsou v plném proudu, ladí se detaily, technika a všechny nezbytně nutné věci, které jsou pro celou akci klíčové. Tohle jste už ale možná četli na Technet blogu.

Nejdůležitější novinkou je možnost registrace i pro čtenáře MSDN blogu!

A teď zásadní informace, které vás budou zajímat :).

Kdy a kde?

Program?

  • Úvodní slovo
  • Virtualizace: Infrastruktura Hyper-V
  • Virtualizace: Management Hyper-V
  • Představení MS Surface
  • EBS/SBS2008: Dokonalé řešení pro malé a střední firmy!
  • Novinky ve Windows7 a WS2008 R2 + Bezpečné prostředí s MS Forefront
  • Slosování o ceny a závěr

Kdo?

Nebudou chybět kvalitní prezentující! Potkáte určitě technické specialisty z Microsoftu - Honzu Drymla, René Klča, Ondru Výška. Za komunitu MVP vystoupí oblíbení speakeři - Martin Pavlis a Miroslav Knotek.

A dál?

Chybět nebudou ani doprovodné služby a program. Těšit se můžete mimo jiné na MS Surface, relaxační a herní zónu, občerstvení, jídlo, a samozřejmě nebudou chybět stánky partnerů a samozřejmě také MSDN :). Novinkou bude stanoviště Technetu kombinované s tzv. "Ask the Experts". Stálá služba lidí, kteří zodpoví dotazy na nejrůznější témata, ať už jde o licencování, Technet či technický problém. Na stejném místě potom budou vždy dostupní i prezentující k zodpovězení dotazů, které vás napadnou v průběhu přednášek.

Časový harmonogram počítá s prezentacemi v rozmezí 10 - 17 hodin, každá v délce 75 minut, přičemž závěr celé akce je v 17:30 h. Další detaily najdete na http://www.technetkonference.cz/.


Přijďte, těšíme se na vás!


IT Pro tým ČR/SR

 + celá realizační parta :)

:: převzato z Technet Blogu ::
  

Skip to main content