Vánoční pažbička*


Vánoce za dveřmi a vánoční večírky všude, kam se člověk podívá. A jak paří DPE? Žádná drahá restaurace, ale zasedačka. Jako správní “ajťáci” – s noťasem, sluchátkama, XBOXem a dobrou gamesou.


Postupně se všichni do hry tak vžili, že následující hlášky jsou s  *:


… Kdo mě sundal? … Vlez do toho území a střílej po červenejch! … Sundala jsem ho! … Ty jsi drsoň! … Do pytle, teď jsem si ten granát hodila pod nohy! … Je jich tu jak psů, 3 červený na mě. … Běžim za tebou, tak se neděs! … Promiň, musel jsem tě odprásknout, nas… jsi mě! … Kuřátka, kdepak jste?


Naše “pažbička” byla fajn, doporučuji vyzkoušet jako týmovou aktivitu. Nejen, že se pobavíte, jste spolu, ale zde je i jedinečná příležitost “to beztrestně nandat” komukoliv :-).


051  052  053  054


057  059  060  062


055


Dodatek od KFL > Možná vás napadá, proč je článek nazván jako “pažbička”. Kde se termín vzal? Je to víceméně velmi jednoduché. Kdysi v lednu 2006 jsme byli celá jednotka na výjezdovém zasedání. No a večer, když byl čas, jsme hráli první díl hry Halo. Jako správná střílečka a mlátička, i tahle gameska nabízí možnost využití určitého množství zbraní. Jenže co se stane, když dojde munice? Je nutno máchat kolem sebe pažbou a eliminovat tak nepřítele. No a v zápalu hry, když se ozve tupá, mlaskavá rána, a protivník klesne k zemi, pak člověk mimoděk zařve: “Jó, pažbička!” Výraz se ujal a od té doby se používá jako standardní součást našeho interního slovníku :).


Hezký víkend všem,


Majka

Comments (0)

Skip to main content