Vánoční pažbička*


Vánoce za dveřmi a vánoční večírky všude, kam se člověk podívá. A jak paří DPE? Žádná drahá restaurace, ale zasedačka. Jako správní "ajťáci" - s noťasem, sluchátkama, XBOXem a dobrou gamesou.


Postupně se všichni do hry tak vžili, že následující hlášky jsou s  *:


... Kdo mě sundal? ... Vlez do toho území a střílej po červenejch! ... Sundala jsem ho! ... Ty jsi drsoň! ... Do pytle, teď jsem si ten granát hodila pod nohy! ... Je jich tu jak psů, 3 červený na mě. ... Běžim za tebou, tak se neděs! ... Promiň, musel jsem tě odprásknout, nas... jsi mě! ... Kuřátka, kdepak jste?


Naše "pažbička" byla fajn, doporučuji vyzkoušet jako týmovou aktivitu. Nejen, že se pobavíte, jste spolu, ale zde je i jedinečná příležitost "to beztrestně nandat" komukoliv :-).


051  052  053  054


057  059  060  062


055


Dodatek od KFL > Možná vás napadá, proč je článek nazván jako "pažbička". Kde se termín vzal? Je to víceméně velmi jednoduché. Kdysi v lednu 2006 jsme byli celá jednotka na výjezdovém zasedání. No a večer, když byl čas, jsme hráli první díl hry Halo. Jako správná střílečka a mlátička, i tahle gameska nabízí možnost využití určitého množství zbraní. Jenže co se stane, když dojde munice? Je nutno máchat kolem sebe pažbou a eliminovat tak nepřítele. No a v zápalu hry, když se ozve tupá, mlaskavá rána, a protivník klesne k zemi, pak člověk mimoděk zařve: "Jó, pažbička!" Výraz se ujal a od té doby se používá jako standardní součást našeho interního slovníku :).


Hezký víkend všem,


Majka

Skip to main content