Říjnový .NET Zpravodaj


Pro naše vývojáře, softwarové architekty a IT odborníky je připravován lokální e-mailový zpravodaj o architektuře a vývoji .NET aplikací. Vychází v elektronické podobě jednou měsíčně v českém jazyce jako lokální MSDN Newsletter. Pokud nejste k jeho odběru přihlášeni, je možné tak učinit na této adrese.

Říjnové číslo vyjde příští týden, přinášíme vám na proto na našem blogu alespoň jeho úvodník.

Nenechte si ujít Developer Days 2008!

11. ročník největší vývojářské konference v České republice se nezadržitelně blíží! Letos můžete navštívit Microsoft Developer Days 3. 11. v Brně na Masarykově universitě, 4. 11. v Ostravě na Vysoké škole Báňské a 7. 11. v Praze v KD Vltavská.

Témata se budou týkat moderních technologií pro design webových aplikací a tvorbu uživatelského rozhraní (Silverlight 2 a Windows Presentation Foundation). Jedna z přednášek bude také velkou praktickou ukázkou vytváření reálné Silverlight aplikace pracující s daty. Dozvíte se také, co nás čeká s příchodem nové verze Internet Exploreru 8 a jak maximálně využít nové možnosti, které IE8 nabízí vývojářům.

Seznamte se s podrobnými informacemi a programem. Vstup na konferenci je zdarma, stačí se pouze zaregistrovat. Těšíme se na setkání s vámi!

Markéta Pobudová                                   
Audience Marketing Manager                                                                    
Microsoft Česká republika

Comments (0)

Skip to main content