Windows Live Mail je venku


Včera 8.5. byl konečně uveden do ostrého provozu Windows Live Hotmail a to i v českém a slovenském jazyce.

Windows Live Hotmail je následovník MSN Hotmailu. Kromě funkcí a vlastností známých z Hotmailu, máme zde navíc k dispozici 2GB místa, možnost přepnout na jednodušší prostředí na pomalých linkách, vyšší bezpečnostní prvky, správa kontaktů a další. A to vše zcela zdarma.

Stávající Hotmail účet lze bez problému přemigrovat na Windows Live Hotmail. A pokud se nám Windows Live Hotmail líbit nebude, můžeme se vrátit zpět (kdo by to ale dělal!)

Pokud nemáte hotmail účet, stačí si vytvořit Windows Live ID (dříve passport) a nechat si Windows Live Hotmail vytvořit.

Comments (3)

 1. SlavekB says:

  Už z dřívějška mám vytvořený Windows Live ID, ale na Windows Live Hotmail nějak nejde použít. Může to být tím, že učet je něco@centrum.cz ? Při pokusu o přihlášení mi hlásí: Windows Live Hotmail doesn’t support this type of an account.

 2. vyvojar says:

  Ano, je to tak, Windows Live Hotmail je vlastne e-mail a pak by jste mel 2 stejne e-mailove adresy u dvou ruznzch provideru. Stejne tak nejde udelat email s nazvem neco@centrum.cz na serverech seznam.cz.

  Vyhoda Windows Live ID ve spojeni s  Windows Live Hotmail a dalsimi sluzbami jako Messenger je jednotny login.  

 3. SlavekB says:

  to, že se zaklada novy email je dost pochopitelné, ALE pro uživatele je pak dost zavadějící oznámení na stránce pro přihlášení při volbě přihlásit se jiným učtem tato věta: "Máte účet služby MSN Hotmail, MSN Messenger nebo Passport? To je váš identifikátor Windows Live ID."

  Mam právě jiné učty Windows Live ID s firemní adresou, které používám jako login pro Messenger a uvedená věta přímo nabádá k použití některého z těchto loginu.

Skip to main content