Visual FoxPro DevCon, Praha 2006 je zde


Patříte k těm, co již někdy navštívili konferenci Visual FoxPro DevCon v Praze nebo se zajímáte o FoxPro? Pak vás srdečně zveme na konference, které se konají 11. – 12. září 2006 v Praze


Základní údaje:

Vstupné je 1 500,- Kč (včetně DPH) nebo 1 000,- Kč (včetně DPH). Zvýhodněné vstupné mohou uplatnit účastníci, kteří jsou registrováni na MSDN Connection (tato registrace je zdarma a k ničemu nezavazuje). Nárok na zvýhodněné vstupné se prokazuje tak, že si ze stránek MSDN Connection vytisknete voucher a předložíte ho při platbě.

Registrační formulář a podrobné informace o konferencích jsou na těchto místech: Visual FoxPro DevCon, Praha 2006 a Microsoft Developer Days 2006.

Více o konferenci Visual FoxPro DevCon, Praha 2006:

Visual FoxPro DevCon, Praha 2006 pořádají firmy Microsoft a DAQUAS letos po deváté a na rozdíl od dřívějších ročníků se tentokrát bude konat v TOP Hotelu Praha!

Souběžně s Visual FoxPro DevCon a ve stejném hotelu proběhnou konference Microsoft Developer Days (11. – 12. 9.) a také Microsoft TechNet (12. 9.). Účastníci Visual FoxPro DevCon mohou navštěvovat také libovolné z přednášek souběžných konferencí.

Těšíme se na další setkáni s vámi na výročním svátku foxařů z blízkého i širokého okolí!

Tým společnosti DAQUAS, s.r.o. a Microsoft s.r.o.

Comments (0)

Skip to main content