Semináře o TSQL


Včera proběhlo setkání Spolku přátel DPE. Jedno z témat o kterém se mluvilo bylo TSQL. Padl dotaz, zda budeme dělat semináře o TSQL a SQL Serveru 2005. Klasické semináře, které pořádáme jsou hlavně zaměřeny na technologie, které teprve přijdou. Je tady ale možnost, udělat několik seminářů o TSQL a SQL Serveru 2005 v rámci připravovaných Livemeetingů. Myslíte si, že to má smysl?

Štěpán

Comments (5)

 1. BST says:

  Jako Livemeeting to má smysl určitě.

  Jen taková otázka na okraj: co na to řekne Gopas?

 2. Igor Stanek (spigi) says:

  Myslim, ze to ma zmysel. Hlavne ako Live Meetingy. Zaklad je to vsak s dostatocnym predstihom spropagovat a nemalo by to byt vecer, ked su ludia uz doma s prace.

 3. vyvojar says:

  Na http://www.wug.cz je anketa o čase pořádání Livemeetingů.

 4. Igor Stanek (spigi) says:

  Skoda, ze tam nie je moznost 14:00 alebo 15:00 :-)

 5. altair says:

  1. Proč by nás mělo zajímat, co na to řekne Gopas?

  2. Jsem přesvědčen, že akce tohoto typu a rozsahu školícímu středisku nijak neškodí. Několikadenní kurz je IMHO věc zcela odlišné povahy a smyslu, než nějikujahodinové povídání, ať už živé nebo přes Internet.

  3. Naopak, při vhodném pojetí mohou takové akce školícímu středisku výrazně napomoci, protože propagují "jeho" lidi. To, co se stručně dozví na krétké free přednášce si pak účastníci mnohdy dojdou rozšířit na placený dlouhý kurz.

  Pracuji jako lektor mimo jiné pro Gopas jako externista a stává se mi, že na kursu potkám lidi, kteří se se mnou a s tématem seznámili na nějaké akci WUG/DNG/Altairis.

Skip to main content