Jak funguje profesionalni technicka podpora pro vyvojare


Hledáte-li u nás technickou podporu po vývojáře, rovnou zapomeňte na naše infolinky a hotlinky a přečtěte si, kdo a jakým způsobem opravdovou podporu získá.
Profesionální vývojářská podpora je k dispozici ZDARMA pro předplatitele aktivních verzí MSDN Premium, Professional, Operating Systems a Academic Aliance jako jeden z benefitů předplatného MSDN. V závislosti na verzi MSDN má odběratel k dispozici dané množství incidentů, které může čerpat:

 

  • MSDN Premium, MSDN Academic Alliance – 4
  • MSDN Professional, MSDN Operating Systems – 2

Na službu Professional Support se můžete obrátit pomocí webového formuláře. Služba je určena k řešení vývojářských problémů a dotazů týkajících se platforem a vývojových nástrojů, pro které poskytuje firma Microsoft odbornou pomoc v souladu se zásadami pro poskytování technické podpory a životního cyklu produktů.

Obsahem vašeho incidentu může být jak nějaký problém, na který jste narazili při vývoji, tak i žádost o odbornou radu, např. jak něčeho dosáhnout, atd..

Po odeslání  webového formuláře s vaším incidentem budete kontaktováni pracovníkem technické podpory, který s vámi bude incident řešit, případně se domluvíte na jiném postupu. V některých případech může být váš dotaz eskalován v rámci mezinárodní sítě profesionální technické podpory Microsoftu k odborníkovi, který se úzce specializuje přímo na oblast, které se týká váš incident. Je na vás, zda v takovém případě upřednostníte komunikaci přímo se zahraničním technikem v angličtině, či zda si přejete komunikovat přes lokálního technika v rodném jazyce. Po vyřešení incidentu obdržíte od technika shrnutí vašeho incidentu s informacemi co se řešilo, jaký byl postup a jaké je vyplývající řešení a návod. Nakonec budete požádáni, abyste nám poskytli zpětnou vazbu, týkající se vaší spokojenosti s průběhem řešení incidentu. Za vyčerpaný incident se počítá pouze vyřešený problém.

 

Certifikovaní partneři získávají v rámci MCP programu 5 incidentů a Gold Certified Partners neomezeně incidentů, které nemusí mít vývojářskou tématiku. Jak čerpat tyto incidenty je popsáno v privátní partnerské oblasti webu.    

 

Výhledově připravujeme možnost zakoupit si jeden samostatný incident či balík pěti incidentů, jako novou, produktově nezávislou službu technické podpory.   

 

Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky ohledně technické podpory pro vývojáře, kontaktujte nás prosím na emailu: vyvojar@microsoft.com.

 

Markéta

Comments (0)

Skip to main content