TechEdil osalevatele eestlastele 10 Nokia Windows Phone-i


Eesti TechEd Europe 2012 osalejatele 10 Nokia Lumia 800 Windows Phone nutitelefoni

Euroopa suurimast MS tehnilisest konverentsist TechEd olen varemgi pajatanud – tegemist on igati väärt koolitusinvesteeringuga. Nüüd aga üks õige magus uudis kõikidele, kes on kaalunud TechEdist ise osa võtta. Nimelt loosime Eesti varajaste registreerujate vahel välja tervelt kümme ekslusiivset Nokia Lumia 800 nutitelefoni, mis jooksevad loomulikult Windows Phone 7.5 “Mango” opsüsteemil.

Auhinnamängus osalemiseks tuleb registreeruda konverentsile ning edastada osavõtukinnitus e-kirjaga aadressile eesti@microsoft.com. Loosimises on võimalik teenida kaks lisahäält, kui kirjutad Eneta portaali teate või avaldad oma blogis artikli teemal „Miks ma soovitan osaleda TechEd Europe konverentsil?“. Lisahäälte teenimiseks tuleb saata viide artiklile samuti eesti@microsoft.com.

Kampaania lõpeb 31. märtsil – selle ajani on võimalik soetada TechEdi osavõtupääse soodushinnaga 1695€ (kui KM kohuslase numbrit ei märgi, lisandub 19% KM). See on tänavuse konverentsi üks ja ainus soodustus, nii et kui plaanid osaleda, siis tuleks end kindlasti enne märtsi lõppu kirja panna. Haridustöötajatele, täiskohaga õppejõududele ja tudengitele kehtib akadeemiline soodushind.

Nutitelefonide võitjad selguvad 3. aprillil toimuval Powered By MVP seminaril. Lisainfo auhinnamängust ja konverentsist www.eneta.ee/TEE12

Mina olen Amsterdamis kohal, loodetavasti ka Sina Naeratus

Comments (0)

Skip to main content