Eneta tasuta tehnilised koolitused tulekul


Eneta 2012 sündmuste hooaeg käivitub - kommuuniõhtud, kommuunihommikud ja kasutajagrupi kohtumised

Uuel aastal uue hooga, nii lähevadki Eneta kommuuni rattad taas keerlema ja kõik on oodatud põnevatele tehnilistele sündmustele nii Tallinnas, Tartus kui veebi vahendusel mistahes asukohast. Kasulikke teemasid jätkub juba kõigile ja anna kindlasti osalemisest märku Enetas.

SCUG.ee kasutajagrupi kohtumine

  • 24. jaanuar, Microsoft Eesti + veebiloeng, algus kell 9.15
  • Seekord räägib Rainer Leemet (StoraEnso) tarkvara virtualiseerimisest Microsoft App-V'ga ja Andrus Mõts (Eesti Kaitsevägi) tutvustab ning demob System Center Service Manager 2010 võimalusi.

Eneta kommuuniõhtu: Programmeerimine mitteprogrammeerijatele

  • 25. jaanuar, Tartu, Mat-informaatikateaduskond + veebiloeng, algus kell 18.00
  • Raivo Metsvaht (Number Kuus Konsultatsioonid) tutvustab uut Visual Studio perekonna toodet Lightswitch, mis on mõeldud neile, kes igapäevaselt programmeerimisega ei tegele. LightSwitch võimaldab arendada andmekeskseid rakendusi kiirelt ja lihtsalt. Selle kasutajatena on eelkõige silmas peetud konsultante, analüütikuid ja teisi IT töötajaid, kelle igapäevatöö ei ole programmeerimine.

Eneta kommuunihommik: Windowsi haldus A-st Ü-n

  • 1. veebruar, Microsoft Eesti + veebiloeng, algus kell 9.15
  • Kommuunihommikul alustavad Kaido Järvemets (StoraEnso) ja Heiki Tähis (Tallinna Polütehnikum) suisa algusest. Teemaks niisiis see, milles seisneb Windowsi haldus, millega seda teostada ja millal midagi kasutada. Alustame toodetest ja haldusvahenditest ning lõpuks jõuame konkreetsete stsenaariumitel baseeruvate juhtumite analüüsimiseni. Tuleb üks asine ja "tuline" hommik 🙂

Eneta kommuuniõhtu: WP7 ja Metro disainikeel

  • 8. veebruar, IT Kolledž + veebiloeng, algus kell 18.00
  • Agu Suur (Axinom) räägib hea "Metro" disaini ja kasutajakogemuse (UX) vajalikkusest tänastes mobiilirakendustes ning sellest, mida igaüks saab selle parandamiseks ära teha. Ülikasulik kuulamine igaühele, kes plaanib mõne Windows Phone 7 või Windows 8 rakenduse luua, on seda juba tegemas või tahab parandada olemasoleva äppi UX-i.
Comments (0)

Skip to main content