TechEd Europe 2012 kolib Amsterdami, registreerumine algas


Microsoft TechEd Europe 2012, 26-29. juuni, Amsterdam

Microsofti Euroopa suurim koolituskonverents TechEd Europe toimub tänavu taas Amsterdamis, kus leidis aset ka kõige esimene meite TechEd. Üks põhjus toimumisaja nihutamiseks vahetult pärast jaanipäeva oli osavõtjate poolt nõutud soojem ilm. Usun, et 26.-29. juuni peaks seda Holland kenasti pakkuma. Lisaks kuhjaga kultuurielamusi Naeratus

TechEdil on igal aasta käinud ~poolsada Eestlast ikka selleks, et panna nädalaks argipäevased- ja töömõtted kõrvale ning keskenduda uusimale Microsofti tootevalikule ning haarata kinni erinevatest koolitusvõimalustest (mida tänavu on kokku üle 1000, alustades sadadest sessioonidest kuni instruktori läbiviidavate arvutilaboriteni).

TechEdi kohta võib kindlasti öelda, et see on üks parimaid kohti oma teadmiste täiendamiseks ja uute Microsofti tehnoloogiatega tutvumiseks. Samal nädalal on võimalik kuulata nii IT professionaalide kui ka arendajate sessioone. Jõudes kohale päev varem on võimalus osaleda 25. juunil toimuvast Pre-Conference seminaridest.

Tänavu antakse kõikidele osalejatele kingiks tasuta TechNet tellimus ja varajase registreeruja soodustus 300 EUR tuleb piletihinnast alla, kui panna end kirja hiljemalt 31. märts 2012.

Haridusasutuste töötajatele, õppejõududele ning tudengitele kehtib soodushind 995€ + 19% KM.

Konverentsi lisainfo europe.msteched.com

Mina plaanin kohal olla!

Comments (0)

Skip to main content