Windows Phone rakenduste võistluse tähtaeg läheneb


Windows Phone rakenduste võistluse tähtaeg 11. detsember läheneb

Kas Sinu Windows Phone rakendus on juba ahjus küpsemas või kergitad veel tainast? Sõbralik meeldetuletus, et võistlusele äppide esitamise tähtaeg on pisut vähem kui 2-nädala kaugusel! Julgustan võistlusel osalema, sest magusad auhinnad ju ootavad 🙂

Üleeelmisel nädalavahetusel toimunud koodilaager oli väga edukas ja seal valmis 10 rakenduse prototüüpi, millest nii mõnigi jõuab peagi Eesti Windows Phone kasutajate meeleheaks Marketplace’i. Siinkohal veelkord suur-suur aitäh kõikidele mentoritele: Jaana, Heiki, Jevgeni, Agu ja Sander. Palju on küsitud ka korduslaagrit, tõenäoliselt võtame selle kevade hakul taas ette.

Võistluse veebis on üleval terve ports linke tööriistadele, koolitusmaterjalidele ja teistele kasulikele materjalidele. Toon siia mõned välja:

Lisaks, kui Sul on enda Windows Phone nutitelefon ja tahad selle peal rakendusi testida, siis saame Microsoft Eesti poolt Sulle toeks olla ja telefoni tasuta arenduseks lahti teha (developer unlock). Kirjuta palun wpest@microsoft.com ja lepime sobiliku aja kokku, mil saad oma telefoniga meie Tallinna kontorist Rävala pst. 5 läbi astuda.

Ühtlasi pakume võistlejatele võimaluse laenata Windows Phone telefoni oma rakenduse katsetamiseks. Seadmeid on piiratud koguses ja saadavause ning laenuperioodi täpsustamiseks kirjuta samuti wpest@microsoft.com

Comments (0)

Skip to main content