Eestis uus MVP: C#


Eestis uus Microsofti MVP: C# - Tan Silliksaar

See aasta on olnud eriti rammus pinnas MVP perekonna laienemiseks, oktoobrikuus tunnustati taas ühte kohalikku tehnoloogiaeksperti Microsofti Most Valuable Professional tiitliga. Kui kogu maailmas on neid väljavalituid pisut üle 4000, siis Eestis tegutseb nüüdseks tervelt 9 MVPd.

Tere tulemast ja palju õnne Tan Silliksaarele, kelle MVP tiitel kuulub C# kategooriasse. Tan on tegelenud tarkvaraarendusega ligi 30 aastat ja alustas siis, kui ülikooli arvuti võttis enda alla terve korruse ning sellega suheldi kirjutusmasina-laadse aparaadi abil ja andmeid loeti augustatud paberlindilt. See aitab selgitada tema vaimustust, kui ta näeb niivõrd inimsõbralikku arenduskeskkonda nagu .NET. Tan peab 2 blogi, Azure.ee ja Rööp-C# ning lisaks haldab programmeerimise alast veebiõpikut koodilabor.ee.

Nädala pärast 9ndal novembril on võimalik kuulata ka Tani loengut Tartus Eneta kommuuniõhtul: Kuidas kirjutada ja lugeda .NETi faile ja voogusid. Registreerimine sellele harivale sündmusele on juba alanud.

Aitäh Tan kogu senise panuse eest Microsofti tehnoloogiakommuuni tugevdamiseks ja palju jaksu Sulle veelgi kõrgemate mägede tippu ronimisel Naeratus

MVP programmi kohta lisainfot ja ülejäänud 8 tiitliomaniku kohta saad lugeda www.eneta.ee/kommuun/mvp

Comments (0)

Skip to main content