Tudengitel viimane võimalus teha tasuta Microsofti sertifitseerimiseksam


Tudengitel viimane võimalus teha tasuta Microsofti sertifitseerimiseksam

Vahet pole, kas Sa oled praegu kõrgkooli tudeng või õpid gümnaasiumis - varem või hiljem jõuab kätte aeg siseneda pisut hirmsana tunduvasse karjäärimaailma ja otsida või luua endale esimene tööpost. Kuidas teistest koolilõpetajatest eristuda ja konkurentsis püsida? Üks väga hea võimalus oma CV väärtuse tõstmiseks on rahvusvaheliselt kehtiv tootjasertifikaat nagu Microsofti oma.

Veel viimane kuu aega on võimalik saada TASUTA Microsofti sertifitseerimiseksami vautšer, et see teekond ette võtta. MS sertifitseerimine on mõeldud spetsialisti oskuste ja professionaalsusastme mõõtmiseks ning see näitab tulevasele tööandjale väga hästi, et oled motiveeritud ning keskendunud oma karjäärile. See tõestab, et oled valmis tegema rohkem, kui lihtsalt see mis koolikursustel nõutakse.

Nagu ka uusi töökohti, on neid tasuta vautšereid piiratud koguses ja eksamile tuleb minna enne 30. juunit 2011! Eksamikoodi saab kätte www.dreamspark.com keskkonnast, kuhu pääseb sisse ISIC kaardiga. Kui sul ISICut pole, siis MUG.ee käest saad ligipääsukoodi.

Microsofti sertifitseerimiseksamite akadeemiline hind 1. juulist 2011 on 30,8 EUR (kehtib kõikidele koolidele, õppuritele ning õpetajatele). See on küll 45% tavahinnast soodsam, aga siiski annab tasuta eksam märgatava kokkuhoiu.

Paar huvitavat fakti sertifitseerimise kohta:

  • maailmas üle 600 000 registreeritud Microsofti partnerfirma, kes annavad leiba 15 miljonile IT töötajale, kes omakorda moodustavad 42% kogu maailma IT töökohtadest.
  • maailmas on üle 4 miljoni sertifitseeritud Microsofti spetsialisti, Eestis omakorda 2300 MCP-d (Microsoft Certified Professional)

Kasulikud lingid

Comments (0)

Skip to main content