Tudeng, tahad näha Microsofti masinavärki seestpoolt?


Taas on kätte jõudnud üks minu tööaasta põnevamaid aegu. Nimelt käivitasime igaaastase Microsofti partnertudengite otsingu ja soovime kaasata oma tiimi tudengeid, kes tahavad saada edukaks. Microsoft Student Partners (MSP) on üks meie põnevamaid haridusprogramme, kus IT ja disaini erialade üliõpilased saavad näha oma silmaga, milline on Microsofti elu kontoris ja väljaspool tööaega, hulgaliselt kasulikke kontakte, muidugi ka ohtralt tehnoloogia- kui ka “pehmete oskuste” koolitusvõimalusi ning palju muud väärtuslikku. Seda kõike, et aidata säravatele noortele kaasa edukal karjääriteel.

Me kõik oleme aeg-ajalt valikute ees, kus tuleb teistega rinda pista ja mingil moel eristuda. MSP tiitel on siiani ennast just sellena väga hästi tõestanud. Nii et kui oled tudeng ja soovid teha IT maailmas karjääri, siis loe edasi 🙂

 • Rahvusvaheliselt tunnustatud partnertudengi staatus
 • Ligipääs kõikidele MS toodetele
 • Hulgaliselt koolitusvõimalusi ja sertifitseeritud professionaali tiitel (MCP)
 • Kuulumine superlahedasse Eesti tehnoloogiahuviliste tudengite eliitgruppi
 • Aastaauhinna võitjale tasuta reis TechEd Europe koolituskonverentsile
 • Microsofti Eesti esinduse juhi soovituskiri
 • Arenduspraktika võimalus Redmondi peakontori USA-s

Ära tuleks mainida ka see, et tavapärase Baltikumi MSPde kohtumise asemel toimub sel aastal sündmus Soomes ning seal saab tutvuda nii kohalike partnertudengite kui ka teiste põhjamaade tulevaste tegijatega.

NB! Kui tahad olla järgmine, kes meie esinduse juhil kätt surub ja poseerib Euroopa asepresidendiga (vt fotot), siis ära pikalt mõtle. Avalduste esitamise tähtaeg on 10. oktoober 2010. Ankeedi ja lisainfot leiad leiad www.microsoft.ee/msp

Kui tahad programmi kohta midagi küsida, siis parim võimalus suhelda minu või varasemate MSP-dega on FB lehtwww.facebook.com/mspeesti

Ühtlasi saab programmi kohta lähemalt kuulda järgmistel MUG.ee koosolekutel, mis toimuvad 6nda oktoobri õhtul samaaegselt nii Tartus kui ka Tallinnas.

Lõpetuseks ka kaks tsitaati meie tänavustelt aasta-MSPdelt, kes sõidavad juba novembris auhinnareisile TechEd Europe 2010 konverentsile Berliinis:

 • Annika Toit - MSP programm on 15 kuuga andnud mulle kordades rohkem kui 5 aastat ülikoolis!
 • Sander Soots - Testida tarkvara, millest teised veel kuulnudki pole ja aidata kaasa uute toodete lokaliseerimisele, on kogemus, mida mujalt väga kergelt ei saa.
Comments (3)

 1. Deniss says:

  Huvi pärast küsin: kui palju nendest kes sai MSP oma tava elus (prof) kasutavad Miscrofti toodet? Mul tekkis selline mulje, et enamik kasutab lõppude lõppus midagi muud ning MS toodet on neile pigem hobby?!

 2. asirel says:

  Hei, kõik partnertudengid on tehnoloogiaentusiastid ja kasutavad igapäevaselt väga paljusid MS tooteid alustades Windows 7st, Windows Live rakendustest kuni Visual Studioni. Kõik oleneb huvidest ja vajadustest, mingeid kohustusi MSP programmiga ei kaasne, küll aga palju võimalusi katsetada kõiki MS tooteid 🙂

 3. Karl Kesküla says:

  Tänu Mug.ee kasutajagrupile tean, et MSP elu on väga põnev!

  Kui Eestis õpiksin kandideeriksin kindlasti MSP kohale!

Skip to main content