2010. aasta parim MS partnertudeng on…


MSP aastaauhind 2010 - Annika ToitOleme Microsofti partnertudengitega (MSP-d) juba mitu aastat haudunud plaani korraldada kokkutulek Sarviktaadi ehk Henn Sarve Lõuna-Eesti maakodus. Sel aastal õnnestus idee ellu viia ja möödunud reedel kogunesid praegused ning alumni MSPd Lõuna Eestis Mõnistes. Kohtumise tipphetkeks oli loomulikult 2010. aasta parima partnertudengi auhindamine, aga ka muu osas oli tegemist hästi laheda sündmusega. Selliste nutikate ja edukate noortega koostöötamine on puhas fun!

Esimese kohaga kaasnes tasuta reis novembris Berliinis toimuvale ja 5 päeva kestvale MS koolituskonverentsile TechEd Europe 2010. Lisaks majutus 5-tärni hotellis, osavõtt euroopa MSPde kohtumisest ja palju muud põnevat. Rebimine oli päris tihe ja juba kolmandat aastat järjest läks võit Tartusse (Tallinna omad, viimane aeg vastu panna Smile).

Ilma pikemalt keerutamata - 2010. aasta parima MSP tiitli võitis Annika Toit, kes püstitas oma aktiivsusega ka uue rekordi. Esikolmik on järgmine:

#1 Annika Toit, Maaülikool, Ergonoomika

Annika on toonud MSP programmi meeletult palju värskust ja nakkavat ameerikalikku energiat Winking smile Ta on aidanud hoida kätt MUG.ee Tartu tegemist pulsil, et koosolekud toimuksid regulaarselt ja sisu oleks tasemel. Lisaks erinevad esinemised Microsofti seminaridel, Windows Live töötoad ja koolitused õpetajatele ning osalemine nende korraldamises. Annika on oma suurepärase panuse eest esikoha igati auga välja teeninud ja põrutab novembris TechEdile uusi teadmisi ammutama.

#2 Sander Soots, Tallinna Polütehnikum, Arvutid ja arvutivõrgud

Sanderit teavad paljud läbi tema populaarse Battleit.eu blogi. Ta olnud möödunud aasta MUG.ee Tallinna tegemiste eestvedaja ja enamus koosolekutel ka ise midagi põnevat näidanud. Lugematul arvul demosid erinevatel MS sündmustel, osalemine paljudel koolitustel ning selle tulemusena ka kahe Microsofti sertifitseerimiseksami sooritamine. Lähemalt saate tema kogemuse kohta lugeda siit blogipostitusest: Tagasivaade MSP aastale. Võttes kokku Sanderi panuse, oleks olnud patt jätta ta TechEdi kogemusest ilma. Nii juhtuski, et sel korral lendab Berliini peale Annika ka Sander. Tubli! Thumbs up

#3 Kristjan Metsalu, Tartu Ülikool, Infotehnoloogia

Kristjan on olnud hea partner Annikale MUG.ee asjade korraldamises. Oma lõputöö kirjutas ta Windows Presentation Foundation (WPF) 4st ja ta on esinenud nii sellel kui ka teistel tehnoloogiateemadel erinevatel üritustel. Kristjan jõudis ka ise nakatuda blogimispisikuga ja tulemus on alguse kohta paljutõotav.

Lähemalt kohtumisest läbi fotosilma.

2010. aasta MSPde esikolmik. Vasakult Sander, Annika, mina žüriiliikmena ja Kristjan.
2010. aasta MSPde esikolmik. Vasakult Sander, Annika, mina žüriiliikmena ja Kristjan.
MSP gäng Hüti talu õuel pärast Hennu esinemiskoolitust
MSP gäng Hüti talu õuel pärast Hennu esinemiskoolitust
Vibulaskmine. Kõige täpsem MSP suutis ühe noole jäädavalt “ära lasta”
Vibulaskmine. Kõige täpsem MSP suutis ühe noole jäädavalt “ära lasta”
Auhinnasõit Metsavenna talus. Parimaks metsavenna jahimeheks osutus Martin.
Auhinnasõit Metsavenna talus. Parimaks metsavenna jahimeheks osutus Martin.

Lõpetuseks – kuidas ise järgmisel aastal tasuta TechEdile sõita?

Kõik tudengid, kes tunnevad huvi MSP-ks saamise vastu, siis mul on teile hea uudis. Just praegu on võimalik kandideerida ja soovitan külastada MSP Eesti Facebooki lehte, kust saab alla laadida ka avalduse. www.facebook.com/mspeesti

Comments (0)

Skip to main content