Office Live Workspace uuenes


Office Live Workspace

Office Live Workspace on üks igati vahva ja täiesti tasuta lahendus, mida kasutan juba aastaid. Näiteks kooli ajal oli see väga abiks vahend koduste grupitööde dokumentide haldamiseks, kus ühte Wordi faili pidi mitu erinevat inimest oma panuse andma ja e-maili teel edasi-tagasi saatmine tundus kole tüütu.

Kokkuvõtvalt on Office Live Workspace näol tegemist SharePointi laadse nuditud lahendusega, mis võimaldab mugavalt salvestada, jagada, kommenteerida ja hallata faile otse pilves (ning mitte ainult Microsofti formaatides faile!).

Äsja sai teenus mitu olulist uuendust:

  • Kaustad - lõpuks on see elementaarsena tunduv asi lahendatud ja ühe tööruumi sees saab faile paigutada alamkaustadesse.
  • Lõika, kopeeri ja kleebi - dokumente saab tööruumide või kaustade vahel mugavamalt liigutada ehk lisandus cut/copy/paste funktsionaalsus.
  • Rohkem kettapinda - kettapind suurenes nüüd 5 gigabaidini (GB), mis peaks olema keskmisele kasutajale enam kui piisav oma dokumentide haldamiseks veebis.

Kui soovid dokumente otse oma arvutisse installitud MS Office kaudu pilve salvestada või veebi tööruumis asuvaid faile näiteks Wordi kaudu avada, siis tõmba endale ka Office Live Update. See sisaldab nii Office Live Add-in-i Microsoft Office-ile kui ka Microsoft Office Live Workspace Plug-In-i Firefox jaoks.

Comments (0)

Skip to main content