Tulemas on virtuaalne veebikonverents VORT-EX 08


VORT-EX 08 Microsoft korraldab novembris kahe-päevalise virtuaalse ehk täiesti “rohelise” konverentsi nimega VORT-EX 08. Ürituse eesmärk on anda kõikidele huvilistele põhjalik ülevaade Microsofti veebiplatvormi võimalustest, tutvustada meie kasutajakogemuse põhimõtteid, disainipraktikaid ja ärimudeleid.


Silverlight, AJAX, IE8, IIS7, Windows Server 2008, Windows Live ja Azure Services Platform on ainult mõned märksõnad ettekannetel käsitlevatest teemadest.


Konverents toimub (Eesti aja järgi): • Teisipäeval, 18. novembril kell 15-20

 • Kolmapäeval, 19. novembril kell 15-19

Kokku tuleb esitlemisele 25 erinevat sessiooni kolmes paralleelses osas - disain, arendus ja äri. Tutvu täpse ajakavaga siin. Esinejate nimekiri on päris eeskujulik, näiteks August de los Reyes (Creative Director, Windows Platform Core Innovation team), Hugh MacLeod (kurikuulsa “Blue Monster” autor), Angus Logan (Tehniline tootejuht, Windows Live Platform), Michael Köster (eestlastele tuttav MS disainiguru) ja paljud teised.


Peale registreerumist näed ettekannete sisukirjeldusi ja saad esitada oma küsimusi sessioonide läbiviijatele!


Kõik osalejad saavad Windows Server Web Edition’i tasuta allalaadimise õiguse. Lisaks loositakse sessioonidest osavõtjate vahel välja erinevaid Microsofti auhindu alates raamatutest kuni mobiilideni.


Osavõtmine on täiesti tasuta ja veebiülekanded toimuvad Microsoft Live Meeting põhiselt, mille klient-rakenduse saab alla laadida siit (16,2 MB).


Registreeri end ära, lisa üritus oma kalendrisse ja siis võid 17-18. novembril end mugavalt kodus või tööl arvuti ette sättida esitlusi vaatama. Lihtne! 🙂


PS. Kuna Michael Köster on tegelikult sel nädalal Eestit külastamas, siis toimuvad siin mitmed kohalikud üritused. Selle kohta peagi täpsem info.


[EDIT] Vort-EX veebis on toodud CET ajad, mis tähendab, et Eesti aja järgi algab üritus kell 15:00.

Comments (2)

 1. Sala says:

  Vabandust, ma olen vist pime, aga kus saab registeerida?

  Ja kas Server 2008 Web edition on komertskasutusele ka lubatud või ainult enda harimiseks?

 2. asirel says:

  Kui sa logid http://www.vort-ex.com lehele sisse, siis oledki registreeritud 🙂

  Windows Web Server 2008 puhul on tegemist täis tootega ja litsentsitingimused on samad, mis poest ostes. Selle saavad kõik, kes osalevad vähemalt ühel sessioonil ja täidavad tagasiside lehe.

Skip to main content