SMS tekstisõnumite saatmine otse läbi Outlooki


SMSOfficer Hoian oma tuttavatega päris sagedasti sidet SMS sõnumite teel ja kuna ma väga ei viitsi mobiili kaudu tekste sisestada, siis kasutan tavaliselt EMT iseteeninduskeskkonda. Nüüd aga avastasin ühe hästi asjaliku rakenduse, mis varustab Microsoft Outlooki 2007-e SMS sõnumite saatmise funktsiooniga. Programm kannab nime SMSOfficer ja nädalase kogemuse põhjal võin öelda, et asi töötab õlitatult ning on tõesti mugav. Toetatud on nii EMT, Elisa kui ka Tele2.


Ühe sõnumi hind tuleb 0,94 EEK ehk umbes üks kroon – kusjuures see on peaaegu poole soodsam kui ma praegu oma mobiilioperaatorile maksan 🙂 Teenuse toimimiseks on vaja end ära registreerida ja laadida kasutajakontole krediiti. Süsteem on lihtne, üks 1 SMS = 1 krediit ja mina tegin ostu krediitkaardiga (üle PayPal-i). Korraga tuleb soetada vähemalt 500 krediiti ehk kokku läheb see maksma  467 EEK. Sellest peaks jätkuma päris pikaks ajaks kohe.


Pärast installimist tekib valikusse tekstisõnumi formaat ja SMS-i sisestamise aken on väga konkreetne ning mugav. Saajateks saab lisada kontakte otse aadressiraamatust ja sõnumeid on võimalik saata ka ajastatult. Ühtlasi jäävad kõik saadetud sõnumid kenasti alles ja hiljem saab vajadusel näha kellele on midagi välja läinud. See teeb kogu “sõnumineerimise” kasutajakogemuse ehk User Experience-i tõeliselt ägedaks.


SMSOfficer ekraanipilt - sms sõnumite saatmine üle Outllook 2007Huvitav, et EMT või teised operaatorid pole ise sellise lisavõimalusega veel välja tulnud, ma arvan et äriklientidele meeldiks väga …


Kes tahab proovida, siis esmase registreerimisega saate 10 tasuta krediiti. Vaata lisa www.smsofficer.com

Comments (2)

  1. Jaana says:

    Jap, arvutist sms-i saatmine on mõnus, ise smsin Skype kaudu 🙂

  2. asirel says:

    Nõus, eriti kui sul on sama kontaktibaas mida kasutad e-mailide väljasaatmiseks. See teeb asja mõnusaks.

Skip to main content