Veel kestab registreerimine TechEd EMEA 2008-le


TechEd EMEA 2008 soodushinnaga regamine lõpeb 26. septemberMicrosofti suurim Euroopas toimuv ja partneritele ning klientidele suunatud koolituskonverents TechEd EMEA 2008 läheneb kiiresti. Soodsam Early Bird registreerimine kestab vaid 26. septembrini. Üritus toimub kahel järjestikusel nädalal: 3-7. november on suunatud IT professionaalidele (IT Pro) ja 10-14. november arendajatele (Developers). Ise olen osalenud kahel viimasel aastal arendajate nädalal ja tegemist on väga sisutiheda, professionaalsete esinejatega ning toreda õhtuse vabakavaga üritusega 🙂 Tuginedes sellele kogemusele, toon välja neli peamist põhjust, miks ma arvan, et TechEd on väga hea investeering ja soovitan teil tõsiselt kaaluda osalemist:Soovitan lugeda ka DT blogist Gunnari kannet eelmise aasta kogemuse kohta. Lisainfo leidub http://www.microsoft.com/emea/teched2008 ja ära unusta kasutada Kesk- ja Ida-Euroopa soodushinna koode, millega säästad tervelt 500€ (IT Pro sooduskood on DLCTJZ98 ja Developers oma DLCTEW4E).


PS. Kui sa töötad mõnes haridus- või teadusasutuses, oled õpetaja/õppejõud või õpilane/tudeng, siis anna endast märku, sest sulle kehtib spetsiaalne soodushind! Konverentsikulude katmiseks on võimalik taotleda ka mobiilsustoetust näiteks EITSA Tiigriülikooli programmi kaudu.

Comments (1)

  1. asirel says:

    FYI, lisainfot soovituslike sihtgruppide ja ürituse kohta leiate ka MS Eesti lehelt: http://www.microsoft.com/eesti/press/2008/0611.mspx

Skip to main content