Webcast: Migrating from Internet Explorer 6 to Internet Explorer 8


Internet Explorer 8 дойде в комплектът на най-новата клиентска операционна система Windows 7. Той е окомплектован с възможностите, които всеки съвременен браузър предлага.

Ако по някаква причина все още използвате IE6 за Вашия продукт или сайт, то със сигурност ще имате полза от този webcast, богат на демонстрации и отговори на Вашите въпроси. В него IT специалисти ще ви покажат как миграцията от IE6 към IE8 работи в реални, продукционни сценарии, както и как се конфигурира, менажира и внедрява, за да сме сигурни че имаме Web приложения, съвместими с IE8.

Използвайте тази връзка, за да се запишете за webcast-а, който най-добре пасва на вашите нужди. Всяка сесия включва 45 минути записана презентация, заедно с live chat Q&A с IE експерт по време на сесита, както и 15 минути телефонен Q&A в края. Подбрали сме времената така, че да има възможно най-плътно покритие на различните часови зони.

Успех!

 

Title: Migrating from Internet Explorer 6 to Internet Explorer 8
Language:     English
Product: Microsoft Internet Explorer
Audience: IT Generalist
Duration: 60 Minutes
Speaker: Chris Jackson, Principal Consultant and the Technical Lead of the Windows Application Experience SWAT Team, Microsoft Corporation.
Chris Jackson is a widely recognized expert in the field of Windows Application Compatibility, creating the technical documentation, training, and service offerings used inside and outside of Microsoft based on years of real-world experience with enterprise customers and independent software vendors.
Schedule:

Tues, Feb 16 10 am PST

Fri, Feb 19           3pm PST

Mon, Feb 22       1 pm PST

Tues, Feb 23       8 am PST

Wed, Feb 24       6 pm PST

Thurs, Feb 25     10 am PST

Fri, Feb 26           12 pm (noon) PST

Mon, Mar 1        11 am PST

Tues, Mar 2        7 pm PST

Wed, Mar 3        4 pm PST

Thurs, Mar 4       8 pm PST

Fri, Mar 5             2 pm PST

Sun, Mar 7          10 pm PST

Tues, Mar 9        6 am PST

Thurs, Mar 11    7 am PST

Sun, Mar 14        9 pm PST

Tues, Mar 16      9 am PST

Thurs, Mar 18    12 pm (noon) PST

Mon, Mar 22      1 pm PST

Tues, Mar 23      5 pm PST

Comments (1)
  1. mlcdir says:

    Спасибо за информацию

Comments are closed.

Skip to main content