"Going native to see sharp!" – czyli… ?


... czyli krótko i treściwie i jak widać po kilku ostatnich postach, będę się na tym blogu chciał skupić głównie jeśli nie tylko i wyłącznie na tematyce C++ dla programistów zainteresowanych tworzeniem aplikacji dla Windows.
Stąd też zmiana stopki tytułowej dla bloga z Devoted to Technology na Going Native to See Sharp. Zamierzałem z tym pomysłem wystartować o wiele wcześniej, ale niestety bieżąca praca dopiero teraz pozwoliła mi na trochę częstsze pisanie.

Kosmetyka w nazwia, natomiast temat wiodący stał się mi bardzo bliski przez ostatni rok pracy w Microsofcie. Temat wydaje mi się istotny również dla społeczności programistów, którzy odkrywają C++ na nowo i/lub zainteresowani zmianami w Windows 8 przychodzą ze swoimi przyzwyczajeniami, wiedzą i doświadczeniem C++ pochodzącą z innych platform.

Jak zaznaczyłem na początku, wpis krótki. Zaznaczenie, pewnego nowego etapu, który mam nadzieję, wyda się czytelnikom interesujący.

Comments (2)

  1. Michał says:

    Może jakiś niewyspany jestem, ale czy nazwa nie sugeruje ,że tematem przewodnim na tym blogu jest język C# ? Czemu zmiana na taką nazwę skoro planujesz skupić się tylko na C++ ? Nie lepiej (moze nie lepiej ale trafniej) brzmiałoby "Going native to see pluses!" 😀

  2. Zamysł był taki, że w nowoczesnym C++ widzi się wyraźniej 🙂 ale może faktycznie zbyt skomplikowana gra słów :]

Skip to main content