Xna 4.0, Silverlight, Xbox Live czyli granie na Windows Phone 7


Jak już wspomniałem na łamach Polygamii i w komentarzu do wpisu na gazetowych technologiach gry mogą być bardzo kluczowym typem aplikacji na WP7.

Na Channel9 opublikowano film z cytowanym przeze mnie wcześniej Michaelem Klucherem z prezentacją właśnie hub’u dla graczy.

image

Piszę prosto z lotniska 🙂 Właśnie wylatuję do Las Vegas na konferencję MIX10 gdzie spodziewam się usłyszeć wiele więcej informacji na temat tworzenia aplikacji pod Windows Phone 7.

Liczba publikacji w najbliższych dniach powinna znacząco wzrosnąć.

Comments (2)

  1. Niegodziwy Beru says:

    Żałuje, że nie mogę tam być. Ponieważ mam niedosyt informacji czytając różne portale, chciałem zapytać o kilka rzeczy z pierwszej/drugiej ręki. Jak przedstawia się los aplikacji natywnych? Będzie jeszcze można tworzyć takowe. Czytałem wiele nagłówków na temat braku kompatybilności wstecz (między WM6.5 an WP7S), jest to chyba związane z przejściem z .NET CF na .NET 4.0 (mam racje?). Wszędzie pisze ".NET .NET", dla mnie to CF robi różnice. Co z koniecznością kupowania podpisów (VeriSign) i podpisywania aplikacji?

  2. @Beru: bądź cierpliwy. dzieje się tyle, że szkoda mi póki co marnować czas na siedzenie w pokoju hotelowym i pisanie dłuższych artykułów, na razie skupiłem się na twittowaniu (www.twitter.com/lossofwisdom) i komunikatach dla Agory na technologie.gazeta.pl (tagged: MIX10)

    Na spokojnie tutaj będę wszystko opisywał tak szybko jak się ogarnę

    Daniel

Skip to main content