[PL] Pierwsze spotkanie grupy xRM


I came back home on Tuesday night as … happy as could be.

No właśnie.. aż się chce śpiewać. Wczoraj miał być dzień Świętego Patryka. I był, ale najpierw odbyło się pierwsze spotkanie grupy społecznościowej Dynamics xRM Polish Group, która zebrała się wokół jednego wspólnego zainteresowania, produktu Dynamics CRM.

Bardzo jestem rad, że mogłem w tym wydarzeniu uczestniczyć i od razu składam tutaj wielkie kudosy na ręce Kuby Skałbania, naszego już byłego konsultanta z Microsoft Services, który już bardziej z rynku zainicjował proces utworzenia grupy i przycisnał wiele osób, aby uskutecznić to pierwsze spotkanie.

Zebraliśmy się wczoraj w godzinach wieczornych w biurze MS na Al. Jerozolimskich w może niezbyt licznej jeszcze grupie, ale za to “diversity” nie brakowało. Były osoby z naszego MCS, które na co dzień zajmują się projektami CRM, były osoby z naszego rynku partnerskiego, były też osoby od strony klienta, którzy w pracy posiadają ów system i chcieli się dowiedzieć czegoś więcej. Były osoby, które śmiało mogą się nazywać ekspertami w dziedzinie, były też osoby, które odważnie (i bardzo dobrze) zaznaczyły, że przyszły tu bo chcą się po prostu dowiedzieć czegoś więcej i systemu nauczyć. Najważniejsze było to, że przyszły osoby z imienia i nazwiska (krwii i kości) niezależnie, od tego jaką rolę i w którym miejscu ekosystemu powiązanego z Dynamics CRM się znajdują. W tym gronie mogliśmy sobie w luźnej atmosferze porozmawiać.

Miałem też przyjemność przedstawić prezentację raczej wprowadzającą do produktu od strony technicznej. Mam nadzieję, że się podobało, ja osobiście miałem dużą frajdę w każdej minucie jaką spędziłem w sali czy siedząc i słuchając słowa wstępu od Kuby czy później gdy przejąłem i zmonopolizowałem mównicę 🙂

Jestem pełen dobrych myśli dla tej grupy i liczę na to, że będzie rosła i spotykała się regularnie. Na moje towarzystwo w miarę tylko możliwości na pewno możecie liczyć. Bardzo się cieszę, że mogłem poznać parę nowych osób z świata Dynamics CRM. Pozdrawiam was serdecznie.

Comments (1)
  1. Dzięki Daniel!

    Proste, że grupa będzie rosła, a jej przedstawiciele będą spotykać się regularnie =D. My bardzo dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu pierwszego spotkania.

    Pozdro 600,

    Kuba

Comments are closed.

Skip to main content