[PL] MIX 2009 coraz bliżej


image

MIX to całkiem świeża konferencja Microsoftu, ale wydaje mi się, że powinna wejść do stałego kalendarza “must-be” jeśli tylko można lub “must-observe” w każdym innym przypadku.

Rok temu kolega z biurka obok (Michał Żyliński) wybrał się na konferencję i dla przypomnienia jego relacji, nie żałował.

Agendę z listą sesji tegorocznej edycji można już podglądać na poniższej stronie:
http://2009.visitmix.com/Agenda/Sessions.aspx

MIX rok temu miał wszystkie sesje dostępne online, w tym roku nie sądzę aby to się zmieniło, więc tak jak napisałem na początku, jeśli w tych ciekawych ekonomicznie czasach nie macie szans na wycieczkę do Las Vegas, przeglądarka i rozsądne łącze powinno dostarczyć podobnych wrażeń przynajmniej z części merytorycznej 🙂

Główne tematy tam, jak można podejrzeć z agendy to:
* Silverlight (aktualny i pierwsze informacje o wersji 3.0)
* Szeroko rozumiany UX – tutaj trudno dopasować jeden konkretny produkt czy technologie, sesje dotykają wielu obszarów
* Expression Studio – skoro mowa o narzędziach dla designerów..

Nie powinno być też zaskoczeniem (choć nie ma w agendzie), że poruszany będzie temat IE8. W jakim charakterze – tego chyba najwięksi mędrcy na razie nie wiedzą, natomiast interesujące jest to, że jest jedna sesja o integracji produktów Expression i Adobe Creative Suite. O integracji narzędzi MS i Adobe w rękach kreatywnego designera do tej pory raczej niewiele widziałem na naszych wydarzeniach. Może ktoś tam w końcu zauważył, że trudno tak przez wieczność podchodzić do tematu jak do jeża.

Technorati Tagi: ,,,
Skip to main content