[PL] Ciekawe pozycje Community Games napisane w Xna


Przyglądam się od jakiegoś czasu możliwościom technologicznym drzemiącym w Xna, platforma wydaje się być bardzo sympatyczna, jednak konfrontacja z wieloma tytułami opublikowanymi na Community Games Marketplace w Xboxie może odstraszyć.

Dużo z nich to totalne crapy. W sumie co się dziwić, jeśli tylko komuś chce się zapłacić $100 za dostęp do tej technologii z możliwością publikacji to potem już tylko proces publikacji jest przeszkodą w podzieleniu się swoim dziełem z całym światem. W sumie też o to chodzi. Community jak jest prężne to jest liczne, jak jest liczne to trudno założyć, że wszyscy są tak samo super utalentowani.

Jednak brakowało mi jakiegoś cukierka, który by pozwolił stwierdzić, iż platforma po samych tytułach dojrzewa. Katalog gier na Creator’s Club niestety nie ma systemu rankingowego.
Na szczęście odkryłem zewnętrzny serwis: http://www.xblaratings.com/xna-ratings gdzie są oceny wszystkich produkcji wystawione przez ich ofiary, czyli graczy 🙂

Posortowałem po najwyższych ocenach i powiem szczerze, jestem miło zaskoczony. Wracam dziś do domu i poniższe pozycje na pewno będę chciał przetestować na żywo:

CarneyVale: Showtime

Blow

CaveIn - Miner Rescue Team

Weapon of choice:

Prawda, że zachęcające? Wiara w produkcje Xna wskrzeszona 🙂

Comments (1)
  1. Coraz więcej jest zainteresowania grami społecznościowymi na Xbox 360. Jak możecie przeczytać tutaj:

Comments are closed.

Skip to main content