[PL] Jak zniechęcić człowieka do uczestnictwa w forum


Heh..

Ciekawa rzecz. Po tym jak opublikowałem wpis wydaje mi się atrakcyjny dla deweloperów Dynamics AX znalazłem stronkę o wdzięcznym adresie http://www.axapta-forum.pl/

Pomyślałem sobie, że się zarejestruję i podzielę się tam informacją, że zacząłem też pisać na temat AX dla deweloperów z przykładem artykułu w odnośniku. Zapytałem też czy tego typu publikacje dla uczestników tego forum są atrakcyjne, czy mają jakieś sugestie i inne oczekiwane tematy.

Spojrzałem na forum po 2 dniach i sie okazało, że moj watek został wycięty.
Inny wpis, w którym sie wypowiedziałem, wydaje mi się na temat, zostały wycięte dane kontaktowe do mnie z sygnaturki.

Rozumiem, że wiedza ekspercka od MS na tym forum nie jest potrzebna 🙂

W sumie z takim podejściem nie dziwię się, że jest tam tylko z 20 wpisów, a dla programistów nędza. Cóż, muszę się pogodzić z rolą spamu w tamtym miejscu i wyrejestrować. Trudno mi też po takim starcie rekomendować takie miejsce jako chcące się rozwijać źródło wiedzy, a szkoda.

Comments (3)
  1. programista Axapty says:

    hmm dziwne, kilka razy to forum mi pomogło. A wiec wypowiedzi Pana Daniela nie były zbyt sensowne w tym przypadku skoro zostały usunięte…

  2. Na boku to sobie wyjaśniłem. Okazało się, że podzielenie się na forum linkiem do artykułu z tego bloga odebrano jako moją chęć promocji własnej strony, a nie początek do dyskusji w temacie artykułu.

    Może też nie były zbyt sensowne :> Tak czy siak forum nie wygląda na zbyt aktywne, a fajnie by było jakby się trochę rozruszało.

    pozdrawiam

  3. Po pierwsze mam nadzieję, że to co piszę zostanie odebrane jako konstruktywna (i pozytywna) krytyka,

Comments are closed.

Skip to main content