[PL] Jak zniechęcić człowieka do uczestnictwa w forum


Heh..

Ciekawa rzecz. Po tym jak opublikowałem wpis wydaje mi się atrakcyjny dla deweloperów Dynamics AX znalazłem stronkę o wdzięcznym adresie http://www.axapta-forum.pl/

Pomyślałem sobie, że się zarejestruję i podzielę się tam informacją, że zacząłem też pisać na temat AX dla deweloperów z przykładem artykułu w odnośniku. Zapytałem też czy tego typu publikacje dla uczestników tego forum są atrakcyjne, czy mają jakieś sugestie i inne oczekiwane tematy.

Spojrzałem na forum po 2 dniach i sie okazało, że moj watek został wycięty.
Inny wpis, w którym sie wypowiedziałem, wydaje mi się na temat, zostały wycięte dane kontaktowe do mnie z sygnaturki.

Rozumiem, że wiedza ekspercka od MS na tym forum nie jest potrzebna 🙂

W sumie z takim podejściem nie dziwię się, że jest tam tylko z 20 wpisów, a dla programistów nędza. Cóż, muszę się pogodzić z rolą spamu w tamtym miejscu i wyrejestrować. Trudno mi też po takim starcie rekomendować takie miejsce jako chcące się rozwijać źródło wiedzy, a szkoda.

Comments (3)

  1. programista Axapty says:

    hmm dziwne, kilka razy to forum mi pomogło. A wiec wypowiedzi Pana Daniela nie były zbyt sensowne w tym przypadku skoro zostały usunięte…

  2. Na boku to sobie wyjaśniłem. Okazało się, że podzielenie się na forum linkiem do artykułu z tego bloga odebrano jako moją chęć promocji własnej strony, a nie początek do dyskusji w temacie artykułu.

    Może też nie były zbyt sensowne :> Tak czy siak forum nie wygląda na zbyt aktywne, a fajnie by było jakby się trochę rozruszało.

    pozdrawiam

  3. Po pierwsze mam nadzieję, że to co piszę zostanie odebrane jako konstruktywna (i pozytywna) krytyka,

Skip to main content