[PL] Guitar Hero III – wolę jednak wersję na Xbox’a


Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnio na rynku zaczęły się na nowo pojawiać pudełka GH3. Był z tym mały problem na święta, który po wycieczce w warszawskiej Arkadii i paru Empikach powoli zaczynam uznawać za przeszłość. Lada moment czeka mnie wycieczka do braci US'ów ale pewnie jak wróce to będzie trzeba zamieszczoną już fotkę zaktualizować do wersji trzeciej.

Zauważyłem i dowiedziałem się też, że Activision wydało wersję PC tej gry. Niektórych to może zainteresować. Poniżej linki do Gram.pl i Ultimy z możliwością zamówienia tytułu:


image 


http://www.gram.pl/sk4_8AfqGe4_Guitar_Hero_III_z_gitara.html
http://www.ultima.pl/Guitar_Hero_III_Legends_of_Rock_kontroler_gitara/i5192/

Rozumiem, że są przeciwnicy i zwolennicy konsol, ale osobiście nie wyobrażam sobie zabawy z tą grą nachylając się nad małym monitorem laptopa spiętym kablem z gitarą.

Kolega Toread ładnie mi podpowiedział dowcip, że do wersji PC powinni dawać mandolinę zamiast gitary 🙂

Trochę mi to przypomniało jedną z ciekawszych reklam zrealizowanych w ostatnim czasie. Poniżej zrzuty ekranu:


image image image


(źródło: http://www.bestadsontv.com/)

Kliknięcie na obrazki powinno skutecznie powiększyć merytoryczne przesłanie: "On a smaller screen you get a smaller movie" 🙂

Gry jak Guitar Hero 3 czy Rockband to jednak duży TV HD i konsola Xbox 360 oczywiście 🙂 + paru znajomych, coby było raźniej 🙂 Tak jak na poniższym przykładzie sprzed prawie pół roku:


image


Technorati Tagi: ,,,

Comments (2)
  1. Błażej says:

    Ostatnio w firmie robiliśmy turniej GH3 i wersja na XBOX360 wymiata. Na PC po prostu były takie opóźnienia, że nie dało się grać.

    A na Xbox-ie było super płynnie.

  2. Ekus says:

    Naprawdę nie rozumiem dlaczego ludzie tak łatwo szufladkują pecety. A o Windows Media Center nikt nie słyszał? A o tym, że każdy nowy telewizor ma złącza VGA/DVI/HDMI/DisplayPort? Ja do projektora miałem podpiętego xboksa 360, teraz zastąpił go pecet i więcej zyskałem niż straciłem. A filmy często oglądam też w tramwaju, na Pocket PC z ekranem 3,5" VGA (czyli rozdzielczość > DVD). Naprawdę wielkość nie ma takiego znaczenia.

    Choć te obrazki reklamowe są urocze :-]

Comments are closed.

Skip to main content