[PL] Wikispider – prawie finisz :)


Tak tylko aby zaktualizować stan rzeczy. Dotarły do mnie dwie aplikacje (Brawo Łukasz i Maciek!). Z komentarzy widzę, że jeszcze Szymon zadeklarował się z swoją wersją.

Obiecałem 3 nagrody, więc dopingujemy Szymona lub cichego gracza (you never know! :>)
Ja swoją wersję postaram się w ten weekend skończyć, ale to oczywiście poza konkursem.

Póki co nie ujawniam szczegółów podejścia i źródeł poszczególnych autorów. Publikacje tych materiałów z moim komentarzem i prawdopodobne zamknięcie konkursu nastąpi w okolicach niedzieli. Potraktujmy to jako deadline (na prośbę Łukasza Przybyły). Jeśli do niedzieli (27 stycznia 2008) do 22:00 GMT+1 nie pojawi się trzecia aplikacja to konkurs zamkniemy z tymi dwoma nagrodzonymi i trzecią moją wersją już tak hobbistycznie.

Cieszy mnie, że bardzo pozytywnie wypowiadacie się o tym konkursie jako inicjatywie samej w sobie. Pomysłów na zwariowane wyzwania dające się zrealizować w ciągu paru dni (lub cytuję "nocek") napewno znajdzie się więcej.

Łukasz, Maciek: na priv skontaktuję się z wami w wolnej od pracy chwili, aby ustalić szczegóły dotyczące odbioru nagrody.


Technorati Tagi: ,,

Comments (4)
  1. Szymon says:

    Ja dalej walcze ale raczej nie zdąże skończyć przed terminem. Trochę przesadziłem z ilością nowych technologii .NET 3.5 których musiałem się jeszcze nauczyć.

    Tak czy inaczej już teraz gratuluje Łukaszowi i Maćkowi. Swoją pracę też na pewno opublikuje na blogu jak tylko zacznie działać.

    -Szymon

  2. Odgrażałem się i odgrażałem , więc czas zakończyć konkurs. Podsumowując, mam dwie prace. Pierwsza jaka

  3. Odgrażałem się i odgrażałem , więc czas zakończyć konkurs. Podsumowując, mam dwie prace. Pierwsza jaka

Comments are closed.

Skip to main content